Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Idegesítő, okoskodó sógórnővel...

Idegesítő, okoskodó sógórnővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Olyan mintha féltékeny lenne rám, és ezért folyamatosan leakar nyomni. Most várjuk férjemmel az első babánkat, abba is beleokoskodik, persze ilyen nyalisan , de hogy ő mindenez ért. Teszem hozzá nincsen gyereke és nem tini, mert 31 éves. Nekem semmi bajom nincsen vele, de erről hogyan szoktassam le, mert lekell állítanom mielőtt még a baba meg nem születik.szeretnék vele jó viszonyba lenni, de ilyen emberrel nem lehet
2020. júl. 24. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
olyan nincs, hogy valaki mindenhez ért. Ha valaki mindenhez ért akkor semmihez:D
2020. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Kerüld el.
2020. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Kerüld el jó messzire! A férjednek kéne helyre tenni, de nagyon. Irigy!
2020. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Felé kell kerekedni amikor ilyeneket csinál. Mikor hülyeséget mond akkor megcáfolni, ha olyat javasol amit te nem akarsz akkor mond ki kérek perec hogy te azt máshogy fogod mert neked úgy tetszik. Nem kell bunkón, lehet mindezt kedvesen, csak határozottan.
2020. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém ugyanez a kategória. Ő is mindig mindent jobban tud. Fiatalabb tőlem, nekünk pár hónapja született meg az első gyermekünk. Előtte se voltunk napi kapcsolatban, talán félévente találkoztam vele, de ő az első héten jönni akart babázni. A férjem ezt nem akarta, mert akkor kezdődött a kijárási korlátozás. Két alkalommal még próbálkozott, de semmi nem lett belőle. Nekem amúgy semmi bajom nincs vele, próbáltam jó viszonyban lenni vele, de elengedtem. Semleges a kapcsolatunk. Nem járunk össze, anyóséknál nem találkozunk, mert mi nem járunk oda, max a párom, de ha valahol összefutunk, váltunk pár szót általános dolgokról, vagy ha valamit kérdezni szeretne (nemrég költözött a városba, még új neki itt minden), akkor szívesen válaszolok, eligazítom, de nincs szorosabb kapcsolattartás. Jobb ez így.
2020. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Mondd neki, hogy írja le amit mondani akar. Ha lesz kedved, elolvasod.
2020. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van ilyen rokonom. Én általában udvariasan meghallgatom, aztán csinálom, ahogy jól esik. Megpróbálhatod leállítani, de az ilyen mindenlébenkanál emberek egy idő után újrakezdik, vagy megbántódnak és megromlik a viszony. Ennyiből nekem nem az jön le, hogy irigy lenne, de azt nyilván te érzed.
2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem sűrűn járunk össze, viszont borzasztó fárasztó dolgai vannak, és nem akarom magam idegileg tönkretenn miatta. Hiába mondom neki hogy pl én majd úgycsinálom a dolgojat ahogyan nekünk jó, meg se hallja mondja tovább.
2020. júl. 24. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
húsos-csontos, te vagy az!? *.*
2020. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki az a husos csontos? :D
2020. júl. 24. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!