Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elvált szülők gyerekei, ti...

Elvált szülők gyerekei, ti kivel éltek és milyen a kapcsolatotok a másik szülővel? És a két szülő között milyen a viszony?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Hát, erről tudnék mesélni.

Abban nőttünk fel, hogy a két szülő rajtunk keresztül szidta egymást és uszítottak a másik ellen.

2020. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Apával, a másikkal nem beszélek. Köztük nem tudom, milyen a viszony, kerüljük a témát
2020. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Csladi peldaim:

Szuleim elvaltak, de ma kulon eltem toluk akkor. Az elejen apamra jobban haragudtam, ra egy evre mar mindket szulovel olyan volt a kapcsolatom pont mint elotte. Koztuk a viszony par evig ellenseges volt anyam reszerol foleg aztan most barati.


Nagybatyamek 1.: gyerekek a valas utan anyukahoz kerultek, nagybacsi hetvegi apuka maradt. Anyuka szoba se allt vele. A ket gyerek kozul az egyikkel nagyon jo a kapcsolata a masik kozolte nem is o az apja igy azota egyaltalan nem beszel a sajat apjaval. (Tenyleg nem o az apja mert anyuka a katonasag alatt megcsalta.)

Nagybacsi 2.: valas utan semmiylen kapcsolat nem maradt a szulok kozott es nagybacsi kapta a kicsi gyereket is. A gyerekkel nincs semmiylen kapcsolata az anyukanak. Es soha nem is kereste a gyereket.


Unokanover: valas utan az apuka hetvegi apuka lett de amig eleg nagyok nem lettek a gyerekek szinte sose vitte el oket. Anyuka kinosan ugyelt arra rossat ne mondjon az apukarol. A kisebbik gyerek istenitette apukajat nagyobb semleges volt. Felnottkent a kisebbik is mar latja az apuka nem hibatlan.

2020. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Zéró nulla kapcsolat, gyűlölködés, és örökös: pont olyan vagy mint az apád. Mint ha az apádat látnám előadás.

Mind a kettő tré ember az egyik azért mert mindig a másikat hibáztatta, a másik azért mert nem bírta a válást megemészteni, ezért még a tévesen 1 havi levont gyt összegét és visszaperelte. Szóval, sosem tenném ki ilyennek a gyerekeimet. Azóta apám már meghal, nekem meg hála Istennek normális családom lett.

2020. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

*ezért még a tévesen 1 havi levont gyt összegét és visszaperelte bosszúból, miközben a gyerekének 1 tábla csokit sem adott 6 éves kora óta, és egyszer nem mondta, hogy boldog szülinapot kislányom.Az, hogy éhezett a saját gyereke-az lényegtelen volt számára..


Azt megfigyeltem, hogy minden elvált emberből kijön a valódi énjének a legrosszabika és sokan már nem is emlékeznek rá milyen embernek lenni. A gyerek meg vagy megáll a saját lábán, vagy elhullik a kettejük közötti meccsben. Hát köszi, de ennél én egészségesebb vagyok, mint sem ezt ismételjem a saját életemben és a gyermekeim életében.

2020. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Anyával lakok fater többet keresi a kapcsolatot velem mióta elváltak előtte le se szart. Nem nagyon akarok vele találkozni de hát kell. Ők viszonylag jóba vannak.
2020. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Én 2 olyat tudok, ahol a gyerek az anyával maradt, apukával meg nem is engedte hogy találkozzon a gyerek. Az egyik helyen a gyerek már nagy, viszonylag most jó a viszony az apjával, de kb csak mint ismerősök. Sajnos azt látom ahol nem tud mindkét ember felnőtt módjára viselkedni ott a gyerek elveszti az egyik szülőt teljesen
2020. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Már felnőtt vagyok.

Anyuval éltem, ott lett egy féltesóm. Apuhoz minden 3. hétvégén mentem. Szeretjük egymást. Amikor a féltesóm ovis lett, őt is meghívták magukhoz néha a láthatásokra velem együtt. A szüleimnek is jó a kapcsolatuk a mai napig, össze ugyan nem járnak direkt, de ha találkoznak, jól elbeszélgetnek.

2020. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező: Hazudik az aki azt mondja, hogy egy válás semmi és teljesen normális dolog. Hazudik.


Egy válás szövetségtörés, ami nem kicsi következményekkel jár, és tengernyi megtört emberrel, és tengernyi keserűséggel. Minden félnek aki abban a szövetségben valaha volt és egész életre van kihatása.


Az, hogy a kísértő (3.fél) próbálja az ellenkezőjéről elhitetni az embert, hogy eljusson az ember a szövetségtörésig, az még nem azt jelenti, hogy meglehet úszni bármit is. Megnyomorodott családok, emberek a maradványai.

2020. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam amikor elváltak a szüleim, anyu félrelépett. Apuval maradtam, tesóm ment anyuval és az új párjával, később anyuhoz kerültem mert apunak is lett új párja és hozzá költözött. Soha nem uszítottak minket a másik szülő ellen, mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk anyuval is apuval is és a párjukkal is. Néha volt egymással kis vitájuk de azt is megbeszélték és nem velünk üzengettek.
2020. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!