Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a szüleitek jelenlegi új párjaival? 21/F

Figyelt kérdés

Az én szüleim már nagyon régen elváltak.


Azóta apámnak is és anyámnak is volt sok párja akkikel volt hogy jó viszonyban voltam volt hogy nem..


Apám jelenlegi párja egy kétszínű nő sajnos előttem megjátsza magát, de ha csak apámmal van akkor meg szid hogy nem kell nekem pénzt adni meg hasonlók


Anyám jelenlegi párja rendes velem normálisabb mint apám nője.



2019. dec. 27. 09:23
 1/7 anonim válasza:
67%
Nekem is elváltak a szüleim. Én általában jól kijöttem az új párjukkal. Apámnak is volt egyszer egy ilyen párja. Előttem így a hátam mögött úgy. Sokszor olyanokat mondott mikor tinédzser voltam hogy én be drogozva mentem haza,közbe csak egy szerelmi bánatom volt és egész nap nem ettem semmit, be zarkoztam nem beszélgettem. Aztán én már külön laktam,és akkor le taknyosozott persze nem nekem mondta, hanem pápámnak. És akkor elé áltam, és meg kérdeztem ki a taknyos? Persze mindent tagadott. néha jobb elé álni, kitől hallod amúgy vissza amit mondd rólad? Nekem is apukam adott 30 ezer forintot, meg amikor iskolás voltam kabatra. és utána ki pletykált másoknak, mert féltékeny volt. De nem tudott mit csinálni hiszen én voltam az apukámnak a mindene. Azt meg nem merte mondani apamnak hogy ne adjon.
2019. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen ugyanez van nekem az apám jelenlegi párjával, mint amit te leírtál a saját tapasztalatodról... úgy tűnik, ez valami jelenség. Kivéve, hogy nálunk még olyan válaszút elé is állítja apámat sok kérdésben, hogy ki a fontosabb neki, kiderült, hogy még most Karácsonykor is ezt csinálta, miközben nekem meg úgy adta elő magát, mintha imádna.
2019. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 7 éve váltak el a szüleim, azóta apumnak volt 2 pszichopata, primitív, golddigger nője, de apumat amúgy sem szívlelem, mert a nőit jobban támogatja anyagilag, mint a 2 gyerekét. Ránk szinte semmit nem költ, se autóba, se lakásba nem szállna be egy fillérrel sem, pedig tehetős férfi. Anyum nagyon támogató érzelmileg és anyagilag is, a párjait is szerettem, értelmes, rendes férfiak voltak. De jobban örülnék, ha nem mutatnák be őket 1-2 hónap után, hanem csak akkor, amikor már tényleg komoly és tartós lehet a dolog. Nincs kedvem folyton új emberekkel bájologni és beengedni az életembe. Én az első barátom után 4 évig egy pasit sem mutattam be a családnak, a következő már a vőlegényem volt.

23N

2019. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

En jelenlegi par vagyok. Szepen elolvastam a cseteleseket, amikor egyszer a tokom tele lett a parom gyerekeivel, hogy hogyan nem kepesek se az apjukkal se velem viselkedni. Neztem nagyot. Mindegyik a hatam mogott kibeszelt, egymasnak szidtak, az apjuknak magyaraztak ok hogy orulnek az u eletenek, de en elviselhetetlen vagyok hallottak am egymastol. Kozben meg annyi volt az elvarasom, hogy legyenek udvariasak es vegyek ki a reszuket a hazimunkabol. Ugyanis en biztos nem fogok olyanok utan takaritani es a sJat penzembol etetni, akik koszonni se tudnak es nagyjabol hajlektalan lakot keszitenek az en lakasombol. Miutan elolvastam hogyn szidnak azota bizony en is szepen hatulrol jovok, nincs tobb le es apukanak is mondom ne adjon nekik...

Szoval gondolkozz el nem csinaltal-e valamit te is, hogy ezt valtottad ki a nonel. Mert semmi sincs ok nelkul.

2019. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig még csak köszöntem neki, de jó ember.

A másik oldalon a szülőmmel sincs kapcsolatom.

2019. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyum jobban szereti a párját, mint a tesóimat és engem. A párja utál minket, és az egész családunkat, mert nem tetszik nekünk, hogy nem dolgozik és anyumon élősködik évek óta. Szóval nem túl jó.
2019. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Csináltam nekik kókuszgolyót, szülőm írta vissza, hogy párja nagyon hálás, és nagyon ízlik nekik. Mikor szülőm itt volt, azt mondta a teli dobozra, hogy bolond vagyok, csak ketten vannak, hogy tudják ezt megenni. Aztán már este jött az üzi, hogy a párja mennyure örül neki.
2019. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!