Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A feleségem és a húgom úgy...

A feleségem és a húgom úgy összekaptak lassan 1 hónappal ezelőtt, hogy azóta nem tudom normálisan tartani a kapcsolatot a húgommal. Mit tegyek velük?

Figyelt kérdés
Eddig is végig nagy volt a feszültség közöttük de most mindkettő úgy érzi neki van igaza és betelt a pohár. A húgom nem volt nálunk azóta, a feleségem balhézik, ha én akarok menni a húgomhoz és semmilyen családi eseményre nem hajlandóak egyszerre ketten eljönni.

2020. szept. 7. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
94%
Kinek van igaza? Min kaptak össze? Te kinek a pártját fogod?
2020. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
88%
Az első válaszoló jól írja, több infó kellene.
2020. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, nem voltam ott mikor összevesztek. Az exem a húgommal üzent nekem, hogy a lányunk kórházba került, de a feleségem vette fel a telefont. Hosszú történet, de már az elejétől azért utálják egymást mert a húgom jóban van az exemmel. Szóval most azon megy a harc, hogy a feleségem szerint a húgom végig összejátszik az exemmel őellene és direkt üzenget nekem az exem, a húgom szerint meg mindössze annyit üzent vele az exem hogy mi van a lányommal és ő csak ugyanannyit mondott a feleségemnek a telefonba, aki alaptalanul letámadta ok nélkül, már nem először, ok nélkül ócsárolja őt és állítólag azt mondta többes számban hogy minket nem érdekel hogy hol van a lányom.Szóval értitek, ilyen nőies hajbakapás.
2020. szept. 7. 10:09
 4/102 anonim ***** válasza:
71%
Semmi értelme a kérdésednek, ha nem írod meg, min kaptak össze.
2020. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Menj az asszony nélkül. Innen te is ugyanúgy bánj az ő rokonaival.
2020. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagytok össze nőve az asszonnyal, attól, hogy ők nincsenek jóban, te még találkozhatsz a húgoddal. Mi az hoyg balhézik, ha el akarsz menni hozzá? Biztos kiosztanám
2020. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
86%
Aha. Magyaran féltékeny idióta pitsa a feleséged.
2020. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
51%
Én leültetném őket egymással szembe és mindkettőt kiosztanám. Beszéljék meg egymással. Mindkét személy fontos számodra ne hozzanak ilyen helyzetbe. Viselkedjenek felnőttként ne úgy mint két hülye pitsa.
2020. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
97%

Na, mire írtam, te is írtál.

Szóval.

Van egy lányod egy előző kapcsolatodból. Természetes, hogy lányoddal tartod a kapcsolatot, így valamennyire az exeddel is muszáj. Ha a lányod kórházba került, az egy fontos információ, természetes, hogy közölni akarta.

Feleséged szemmel láthatóan képtelen elfogadni, hogy neked volt egy előző életed, és a gyerek miatt nem fog úgy megszakadni a kapcsolat, mintha nem lenne gyerek. Oké, csak akkor nem kellett volna hozzád mennie, hanem egy gyerektelen férfit kellett volna keresnie.

Az egy másik kérdés, hogy most, amikor jóformán a csecsemőknek is van mobiltelefonjuk, exednek nem a rokonságon keresztül kéne üzengetnie, hanem felhívnia a te mobilodat, amit mindig te veszel fel, és veled közölni a rád tartozó dolgokat. Én utólag azért megkérdezném, hogy miért üzengetett, miért nem volt képes engem fölhívni.


Állítsd le a feleségedet, és mondd meg neki, hogy ha nem fogadja el, hogy van egy lányod, és ebből következően az exszel nem tudod teljesen megszakítani a kapcsolatot, akkor kár volt összeházasodnotok.

A húgod meg azzal tartja a kapcsolatot, akivel akarja, nehogy már más háztartásban élő felnőtt ember magánéletébe akarjon a feleséged belepo..ázni.


Szóval itt teljesen a húgodnak és az exednek van igaza.


Házasságkötés előtt nem zavarta a feleségedet mindez? Nem voltak ebből veszekedések?

2020. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
89%

Itt egyedül a feleséget kell kiosztani. Tudta, hogy a kérdezőnek van exe, van gyerek, gondolom évekig voltak egy család. Természetes, hogy a kérdező és az ex, illetve az ex és a kérdező húga is tartja a kapcsolatot. Attól, hogy ők ketten nem működtek párként, még a gyereknek a húg a nagynénje, az exnek a sógornője.

Azért külön meg kéne tépkedni, hogy olyat mond, hogy nem érdekli, hogy kórházban a férje gyereke. A mostohalánya.

Igazi vérbeli, önző, gonosz mostoha.

Ideje helyretenni. Nem marhat el mindenkit a férje mellől.

2020. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!