Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megteheti egy nő hogy kizárja...

Megteheti egy nő hogy kizárja a párját a lakásból mert összekaptak?

Figyelt kérdés
Albérletben laknak, a fiú fizeti pedig alig használja mert külföldön dolgozik, na és hogyha olyankor összevesznek mikor itthon van a nő képes kizárni. Ez jogos??Ezt szabad?? Mi a véleményetek??
2013. máj. 21. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid oda van bejelentve,nem zárhatod ki!
2013. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem oda van bejelentve.
2013. máj. 21. 16:03
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonnal hívnám a rendőrséget, hogy azért kapjon észbe hogy nem mindent csinálhat meg.
2013. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Akkor gond egy szál se!
2013. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hova van bejelentve, gondolom feketén van kiadva így a lány sincs bejelentve.

Azonnal felmondanám a szerződést és költöznék el, aztán tartsa el más azt a p.csát.

2013. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, cumi.:D:D Egyébként ez gyerekes magatartás, ha majd beenged beszéld meg vele, hogy ez nem így működik és ne játssza el ezt többször. Ha értelmes okos nő megérti és leáll ezzel.:)


Persze a helyzet lehet bonyolultabb, mert összeveszhettetek valami kis apróságon is, de meg is üthetted és ebben a helyzetben én se engedném be az illetőt.


Beszéld meg vele, hogy egy vita nem ok arra, hogy kizárjon téged, mert ez nem normális reakció...

2013. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Soha sem ütötte meg a nőt! Egyébként én az édesanya vagyok. A gyermekük árulta el, és ráfogok szólni a kisasszonyra!
2013. máj. 21. 16:07
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Lehet ez csak egy gyerekes összekapás, amit ők már megbeszéltek maguk között. És sosem tudhatja, hogy bánt a lánnyal és miért zárta ki, ha nem velük él és nem lát az életükbe.
2013. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Jól van utolsó te sem tudhatod, hogy bánt a nő a férfivel.
2013. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos, főleg ha a fiú fizeti az albérletet. Máshogy is el lehet intézni a dolgokat (azaz lehet intelligensebben és legálisabb módokon is borsot törni a másik orra alá), még akkor is, ha a fiú tényleg botrányosan viselkedett.
2013. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!