Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összekaptam anyuval,...

Nagyon összekaptam anyuval, mit tehetnék? 15L

Figyelt kérdés
Szóval lementem és elő hoztam a témát h h kiszolgálja a tesómat. Mert én mindig mikor eszek elő veszem és elteszem magam után és mindig meg kell kérdeznem a tesómat h kér-e. Ma is anyu elő veszi neki az ételt megkeni a kenyeret.. és meg sem kérdik hogy kérek-e.. de ez csak egy példa volt. Na s akarok feljönni a tesóm is akkor jött fel, s mndja anyu h hozzak fel valamiket az egyik az én cuccom volt s a másik a tesómé. S mondom mindjárt csak vágjak citromot. S errefel mondja h még rakjam is a helyére a tesóm cuccát. S mondom h még mit nem. Na jó ezt én is megbántam. Erre anyu felfutott eltette és lejött és megpofozott(persze nem erősen, de már ott a tett:( ).. ez normális?
2011. ápr. 21. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát már nem azért, de én még mindig nem hámoztam ki ebből, hogy bármi rosszat tettél volna. A testvéred cucca az a testvéredé, a tiéd pedig a tiéd.Ha te el tudod rakni a sajátod akkor ő is biztosan, bár nem tudom hány éves, na de akkor is. Én biztosan nem pofoztalak volna meg.
2011. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

a testvérem 11 éves..

és lent voltak cuccok.. és azokat kellett volna fölhoznom az emeletre,és én nemet mndtam először, utána mondtam h felhozom, de az övét nem fogom elrakni főleg h fél percccel eazelőtt jött fel

2011. ápr. 21. 21:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem látom, hogy rosszat tettél volna. Akkor sem ütném meg a gyerekemet, ha felsorolná az összes hibámat. Te semmit nem tettél, ami kifogásolható lett volna. Az pedig eszembe sem jutna, hogy az egyiket kiszolgálom, a másikat nem.
2011. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

off: ugye erdélyi vagy? olyan szépen írsz.:)


gondolom tesód kisebb.. sokaknál ugyanez a helyzet, én tökre megértem, hogy ki vagy bukva.. próbáld megtenni az apróságokat, tesódat meg kérd meg, hogy néha ő is segítsen. vagy teheted még, hogy ezentúl nem csinálod meg a dolgokat, de az hosszútávon senkinek se jó, csak veszekedések sülnek ki belőle.

2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és én ha mondom hogy kenjen nekem is már egy szelet kenyeret akkor h miért nem tudom kiszolgálni magam elvégre már nagy vagyok..
2011. ápr. 21. 21:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemelted meg a pofont:S de azért a tesódat is visszaküldhette volna,te meg ha már ott vagy igazán nem értem miért nem viszed el vagy teszed el az ő cuccát.Vagy csak vidd neki oda és mond meg,hogy "ez a tiéd,tedd el"

Beszéld meg anyukáddal,hogy rosszul esik neked ha kivételezik a tesóddal.

2011. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igen:d honnan tudtad?

hát próbálok minden kinfliktust kerülni.. de néha már én sem bírom magamban tartani

2011. ápr. 21. 21:08
 8/16 anonim ***** válasza:
A sok S-ből. :)
2011. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem lehet vele ilyenről beszélni, mert mindig az van hogy te csak azt hiszed.
2011. ápr. 21. 21:09
 10/16 A kérdező kommentje:
jéé eddi fel sem figyeltem az "S"-ekre:D
2011. ápr. 21. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!