Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokahúgom (bátyám lánya)...

Unokahúgom (bátyám lánya) megsértődött azon, hogy azt mondtam neki, hogy "hát veled vannak gondok agyilag". Azóta távolságtartó. Hogy férkőzzek újra a bizalmába?

Figyelt kérdés

Nem akart megtenni nekem egy apróságot és hevesen reagáltam sajnos. Utána bocsánatot kértem, elmondtam, mennyire szeretem. Azt mondta, hogy nincs gond. Azóta is találkoztunk, ahol normálisan viselkedett, de nem olyan közelien, mint régen. Régen mindig írt nekem Messengeren is, heti többször. Azóta nem írt, csak a névnapomra, azt is gyorsan lezárta.

Mit tegyek, hogy semmissé tegyem? Bocsánatot már kértem.

Fél éve történt az eset

Felnőtt nőről beszélünk


2020. okt. 26. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mér csak úgy tehetnéd semmissé, ha visszamennél az időben. Tetteink és szavaink következményei nem múlnak el.
2020. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem traumát hagyott benne,hogy ezt mondtad neki. Ezért ilyen. Sajnos a helyzet vagy változik vagy nem.
2020. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy neki fontos, ha az lettél volna, a minimum annyi, hogy visszaszól: A te agyaddal van probléma, röhögtök egyet, és ok. Ez a megsértődök, nem szólok hozzád, bezárkózok, az éretlenek világa. Ne foglalkozz vele többet!
2020. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
3-as...ezt remélem te se gondolod komolyan...
2020. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Megbocsátani meglehet; felejteni viszont nem lehetséges.

Én sem borulnék örömkönnyekkel annak a nyakába, aki lehülyéz.

2020. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Oké, hogy felnőtt nőről van szó, de nekem ez akkor is fura. Miért vagy te olyan közeli viszonyban a bátyád lányával, hogy azt kelljen neki mondanod, hogy "szereted"? És miért kéne irkálnotok egymásnak messengeren? Nem egészen értem, de talán csak te fogalmazol félreérthetően, nem tudom.


Azonkívül a "bizalmába férkőzni" kifejezést ilyen kontextusban nem használjuk, mert negatív kicsengése van, egyértelműen valamilyen hátsószándékot sejtet, gondolom nem így értetted.


Egyébként, ami a lényeget illeti...

Attól függ, mit mondtál neki. Ha nagyon bántó dolgot, ahhoz idő kell, hogy megbocsássa valaki, főleg egy nőnél, HA egyáltalán képes túltenni magát rajta. Szóval adj neki időt, mást nagyon nem tehetsz.

2020. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
A meggondolatlan beszólásod miatt a kapcsolatotok kb. 30%-ot vesztett az erejéből. Ezt már visszahozni nem lehet, alkalmazkodj az új helyzethez, légy udvarias, tisztességes, egyenes, de ne erőltesd magad rá, mert elvágtál egy köteléket, te vágtad el, vedd tudomásul, hogy nem lesz már a régi. Nem kell haragban lennetek azért; egy fékezett habzású, távolabbi rokoni kapcsolat még működni fog.
2020. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Kimutattad a fogad fehérjét, ő meg úgy tűnik nem az a palimadár fajta. Így jártál, keress új csicskát aki megcsinálja neked az "apróságokat".
2020. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
#6, neked is elég szomorú életed lehet, ha egy olyan közeli rokont nem tartasz méltónak a szeretetnyílvánításra, mint egy testvér gyerekét.
2020. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Kiismert téged rájött hogy milyen ember vagy és nem kér belőled. Ha nem úgy van valami ahogy te szeretnéd akkor mingyárt baj van a fejében? Szerintem a te fejedben biztos nagyobb baj van ha ilyen ember vagy. Ő csinálja jól mert ha nem terszik neki valami gond nélkül kizárja a negatív embereket az éltéből.

Szerintem hagyd békén. Ha esetleg kicsit indulatosabb nő lenne mint én is jól be is felelgettem volna neked hogy ne kapjál többet kedved ahhoz hogy a társaságom keresd.

Ne sértődj meg ezen amit írtam. Csak őszinte voltam.

2020. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!