Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kinél mennyire lesznek családi...

Kinél mennyire lesznek családi összejövetelek ilyen nagy vírusfertőzöttség esetén?

Figyelt kérdés
Esetleg akinek van több krónikus betegsége azok is mernek nagy családi karácsonyozást tartani? Vagy kihagyják és inkább csak az együtt lakó családtagok lesznek? Ki hogyan tervezi az ünnepet?
2020. nov. 30. 17:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Értelemszerűen semennyire.
2020. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
minden úgy lesz mint eddig, ugyanannyian leszünk.
2020. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Eddig sem voltunk valami sokan, kb. 3-6 fő. Anyámhoz elmegyek mindenképp, hozzá amúgy is rendszeresen járok, mert segítségre van szüksége, nem az az egy alkalom fog számítani, de párom lehet, hogy most kihagyja (bár home officeban vagyunk mindketten).

Az unokatestvéremékkel szoktunk még összejönni, az most kimarad, telefonálgatni szoktunk.

2020. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan nem "nagy" összejövetel, de a szüleimhez elmegyek. Hónapok óta nem találkoztam velük. Kicsit képmutatónak érezném, hogy pont hozzájuk nem megyek, miközben hetente többször elugrok boltba, mostanában vérvételekre járkálok és BKV-zom, tehát kénytelen vagyok emberek közé menni, őket meg kihagyom.

Nem idősek, nem betegek, én IR-es vagyok, de soha még csak megfázni sem szoktam, tehát nem vagyok beteges. Nyilván, ha valaki nem érzi jól magát, lefújjuk, de amúgy igen, találkozunk. A család többi részével viszont most nem.

2020. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Csak a szokásos. Első nap testvérek, második nap szüleim,harmadik nap párom szülei.
2020. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Szokásos, szerintem 10-nél tőbben leszünk az ország több részéről.
2020. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Szüleimhez megyünk, rokonokhoz nem.
2020. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Leszünk heten, mint minden évben.
2020. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam ha a pár egyik tagjának esetleg komoly krónikus betegségei vannak, a másiknak meg nincs, akkor kihez igazodjanak. Menni rokonokhoz vagy nem menni.
2020. nov. 30. 18:06
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Elmegyunk anyosomekhoz, ott osszesen hatan leszunk. Aztan elmegyunk masik rokonokhoz, ott kb 12 en leszunk. Nem, nem hagyjuk ki. A legtobben otven felettiek, kisgyerekesek es terhes is van a tarsasagban.
2020. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!