Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon aljas vagyok, ha néha...

Nagyon aljas vagyok, ha néha az jut eszembe, hogy nem lennénk egy család nem is barátkoznék ezekkel az emberekkel?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy annyira más világok vagyunk. Más érdeklődés, másban hiszünk, szavazunk stb.

Még a szüleimmel is, nemcsak a távolabbi család.


Szóval kicsit olyan számító aljadéknak érzem magam amikor az jut eszembe, hogy ha nem lenne a rokonom szóba se állnék vele.



2020. dec. 6. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Ugyan. A családot nem választja az ember, simán előfordul hogy olyanokkal dob össze az élet akikhez sosem szólnál hozzá ha nem lenne muszáj. Attól szép, hogy mégis megtanulsz viselkedni, kibírni, alkalmazkodni - vagy éppen kiállni magadért és valamire nemet mondani :)
2020. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én így vagyok nővéremmel. Szeretjük egymást, elröhögünk, naponta beszélünk telefonon és ha havonta egyszer hazajönnek másfél napra, az kibírható de amúgy ha nem lennénk rokonok, nem barátkoznánk egymással. Teljesen más emberek vagyunk. Ő az, aki ráerőlteti másra az akaratát, mindent jobban tud mindenkinél és képes emiatt megríkatni bárkit, de tényleg bárkit. Volt, hogy összeverekedtünk. Egy kicsit pszichopata beütése van néha :D

Én meg a szégyenlős fajta vagyok, aki sajnos meghunyászkodik és eltud nyomni mert gyenge sz*r vagyok és félek előtte kinyilatkoztatni a saját véleményemet. De járok pszichológushoz emiatt, azon vagyok, hogy ne legyek beszari :D

Úgyhogy nem vagy aljas, szerintem az emberek többsége így gondolkodik egy-egy közeli rokonáról

2020. dec. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél aljas, hiszen lehet, hogy ők ugyanígy éreznek irántad.
2020. dec. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sem az anyámmal, sem az apámmal szóba nem állnék az életben, csak ugye a szüleim.

Az anyósom dettó, egy vipera, apósom is egy félkegyelmű volt, de ő már meghalt.

Egyszerűen ég és föld a természetünk, gondolkodásunk.

Anyám azt mondta, hogy olyan mintha nem is a gyereke lennék.

Tesóm nincs.

Az ismerősi, korábbi baráti körből meg lepattintottam az antipatikus barmokat, vagy én pattantam le.

2020. dec. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik csaladtagommal se lennék jóba, ha nem hoz így össze az élet. Némelyikkel még így se tartom a kapcsolatot.:D
2020. dec. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
2-es valaszolo!Mintha en irtam volna amit valaszoltal. A noverek altalanossagban dominansabbak mint a hugik. Ugyanez pedig mi mar nem vagyunk mai fiatalok.
2020. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En az egesz nagy csaladbol csak a anyummal vagyok normalis anya-lanya kapcsolatban. Az occsemmel minimalisan par havonta beszelunk, de ha anyam mar nem fog elni valoszinu ennyire se tartjuk majd a kapcsolatot "testverekkent".

Tobbi csaladtagommal sok-sok eve mar megszakitottam a kapcsolatot, arra se erdemesek, hogy gondolatot pazaroljak rajuk. Szegyen az osszes!

Sajnos a rokonaidat nem valogathatod meg...

2020. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég gyakori.
2020. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Én is rühellem apámat, meg nővéremet is. Nővérem egy szarkavaró kígyó, apám meg hajlamos a pártját fogni. A hányinger kerülget tőlük.
2020. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen meg tudlak érteni.
2020. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!