Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek bunkóság lenne ha...

Szerintetek bunkóság lenne ha szilveszterkor odatolnám a pofámat?

Figyelt kérdés

Szóval ugyebár én szüleimmel szoktam szilveszterezni mivel a haverok túl nagyba tolják a bulizást minden évben (ittas vezetés beletartozik) így eszem ágában sincs velük tartani. Lehet, hogy 18 éves létemre szégyen, hogy nem megyek discozni de ez van.


Szóval fateromnak van egy testvére akikkel jó a viszonyunk, nekem is, viszont amikor ők mennek náluk akkor én sose megyek velük. Unokatesóim születésnapjára is szoktak hívni minket de én ki szoktam maradni ebből mert ilyenkor jön az egész családi banzáj és azok közül pedig már bőven vannak akikre nem vagyok kíváncsi. Bár az is előfordult már igaz, hogy mikor ők jöttek le nálunk, ki se mentem a szobámból, hogy köszönjek nekik mert el voltam foglalva. Persze amikor kell nekik valami, megkérnek valami szívességre akkor elvégzem de olyan hú de szoros kontaktba nem vagyunk.


Szóval a lényeg, tavaly mi hívtuk őket szilveszterezni, akkor nagyon nagyot mulattunk, berúgtunk mint az albán szamár. Meg igazából jókat ittunk együtt a nyáron is. Most idén ők hívtak minket. Ugyebár gondolkodtam rajta, hogy nem e lenne a fentebb említett tulajdonságom miatt bunkóság odatolni a képem, de valahogy meg mégse szeretnék szilveszter este egyedül otthon maradni.


Ti mit gondoltok erről?



2020. dec. 5. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, bunkóság, semmiképpen se menj oda
Dehogy bunkóság! Menj nyugodtan
62 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet egyáltalán nem lehet majd menni sehová, sztem még várd ki a végét.
2020. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Mi az hogy "ők mentek náluk", meg hogy "ők jöttek le nálunk"? Ilyet még nem hallottam.


Amúgy nem tartom bunkóságnak, de előtte kérdezd meg, hogy nem gond-e, ha mennél. Csak úgy odaállitani hivatlanul, elég otromba dolog szerintem.

2020. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha van kedved menj.Az egész családnak szólt a meghívás.

Ez nálunk is így van.Pl testvéremnek 3 gyerek.Ha jönnek

örülünk.Ha más program miatt valamelyik nem jön akkor sincs harag.Ők is fiatalok és nem akadunk ki, hogy más tervük van.De a családhoz tartoznak, szeretjük őket.Ha ritkán jönnek akkor is.

2020. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
76%

Szia!

Szerintem menj!

Most őszintén, mit veszíthetsz?

Nyáron is tök jókat ittatok, most is ez lesz, csak sajnos már nincs olyan jó idő.

Ha a te helyedbe lennék, biztos, hogy mennék! Haha, ez még rímelt is! ;D

Menj, és érezd jól magad, előre is BUÉK!🥳

2020. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Menj nyugodtan ha úgy érzed. Én is így voltam amikor ennyi idős voltam mint te. Ilyen emberekkel én sem buliznék akik ennyire durván tolják. Bár idén kitudja mi lesz Szilveszterkor, lehet semmi sem, és maradás lesz otthon.
2020. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj nem értem.


Ha meghívtak téged és van kedved akkor?

2020. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Menj nyugodtan, nem kell mindennek tökéletesnek lennie mindig, ők is jöttek hozzátok úgy is. :)
2020. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Igényesnek tűnsz, kérdező, jelentkezhetnél a következő Való Világba.
2020. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!


Nyilván a koronavírus helyzettel tisztában vagyok, 9-en lennénk egyébként összvissz. Nyilván persze a kijárási tilalom ha nem lesz eltörölve akkor semmi nem lesz úgyse. Még akkor se sok értelme lenne ennek ha éjfélig lenne engedmény mert pont a lényegből maradunk ki :D


#8 Köszönöm neked is a kedves szavakat, de talán te jobban be tudnál illeszkedni ama remek közösségbe így meghagyom neked a lehetőséget.

2020. dec. 5. 16:06
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Azt írod, hogy: idén ők hívtak minket.

Ebbe te is beletartozol, nyugodtan odatolhatod a képed.

2020. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!