Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki mit gondol a karacsony...

Ki mit gondol a karacsony idejen az egesz csaladrol kepeket posztolo emberekrol?

Figyelt kérdés
Az en velemenyem, hogy ritkabkepmutato tobbseguk. Evkozven sose latjak egymast, de ilyenkor eljatszak, hogy mennyire osszetartanak. En nehany rokont evek ota nematogatok, mert nincs semmi kozos pont az eletunkben azon kivul, hogy ver szerint rokonol vagyink valamilyen szinten.

2020. dec. 25. 19:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ritka*
2020. dec. 25. 19:58
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Általánosítás. Mi van, hogy posztolunk és van, hogy nem. De gyakran találkozunk. Szerinted a keserű károgók véleményét mennyire szarjuk le?
2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem ítélkezem, ő dolguk mit mutatnak a külvilág felé. Nekem ez nem fáj, ha mást mutatnak.
2020. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Mindig alkalmakkor hàlàt adok hogy parom csaladja nem posztol nem hasznal face-t stb. Tehat a fotok nem kerulnek fel netre! Viszont..neha rajuk jon hogy foto kellene amit privatban mas alkalmazasban ami nem messenger kuldozgetnenek orrba szajba.. ez meg szo szo elmegy. De az hogy nem posztolnak rolam pl az nagyon pozitiv. Mondjuk mast se posztolnak. Viszont nem engedem magam fotozni csak ha van kedvem! Ezt ok serelmezik..


No

2020. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem egy ilyen ismerosom van, aki allandoan arrol beszel mennyire borzaszto verszivo rokonai vannak. Aztan iden is posztolt az egesz csaladrol. 😂
2020. dec. 25. 20:08
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Kedvencem a beállított fotó a karácsonyfa alatt valami béna karácsonyi keretben, alul felirat: kellemes karácsonyt a kedves ismerősöknek.

Nem tudom, de szerintem elég lenne elküldeni anyueknak privatba. :D

2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Vagy minden kedves ismerosnek kellemes karacsonyt kivan az XY csalad. Mintha ismernek barkit is 1 fő kivételével. 😂😂
2020. dec. 25. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem gáz, de ugyanígy nem értem azt sem, aki a fájáról/gyerekéről/kutyájáról/macskájáról/kajájáról/bármiről posztol. Ugyan kit érdekel? Másrészt viszont erre való a facebook, szóval nyilván megvan ennek a közönsége. Ha nekik jól esik, hajrá, nekem furi lenne, hogy bármi random ismeretlen ismerős az én családtagjaimat nézegesse.
2020. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, ha valakit ez zavar, akkor minek nézi? Ott van a követés leállítása opció. Meg alapból a Facebookon másodpercenként jön ki újabbnál újabb poszt, egyszerűen tovább kell görgetni.
2020. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nehany klise meg: elso karacsony szerelmeddel, karacsonyi eljegyzes, baba elso karacsonya, csaladi tarsasozas, idegesítő 3-4 eves unokatesok bemutatasa stb stb. Ezektol mindig felfordul a gyomrom. 😂 Egyesevel kovessek ki mindenkit karacsonykor?
2020. dec. 26. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!