Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lekoltoznetek a ferjetek...

Lekoltoznetek a ferjetek csaladjanak kozelebe ebben az esetben?Ket gyerek van, anyosommal, sogoromekkal, sogornommel is szuper a kapcsolat. A gyerekekkel tobbet tudnanak lenni, nekunk is jobb lenne, szeretnenk is menni.De!

Figyelt kérdés

Sogornom(ferjem novere) 1 eve eggyutt van egy ferfival, akirol kozelmultban tudtam meg, hogy piti bunozo

a rendorseg mar ismeri ...sajnos sogornomnek ez a tipus jon be ezek szerint...Feltem a ket fiamat, hogy ilyen dolgok kozelebe ne legyenek. Mint megtudtam sogornomet es sogoromat is ravette egy bizonyos tettre, belekeverte rosz dolgokba, amin nagyon meg vagyok lepodve, mert ok rendes becsuletes emberek...Anyosom agyverzest kapna, ha megtudna mibe keveredtek a gyerekei. Amugy jo lenne azon a kornyeken lakni. Azon gondolkodom így oda koltozzunk e, aztan majdcsak szakitanak.



2021. jan. 1. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Jobb távol tartani ettől magatokat.
2021. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Szeretem a gyerekeim arra nevelni, hogy a tetteiknek következménye van. Ha nem is rögtön, de van. És az ilyen pitit kis bűnözők, akik pont tojnak a szabályokra, ezt pont kereszte rúgják. Rühellem az ilyen kihaénnem rá nem vonatkozik a törvény majmokat. A közelébe nem engedném a gyerekeim, és pláne, ha belerángatott már mást is a családban. Soha, semmi szín alatt nem akarok olyan helyzetet, amiben egy felnőtt családtagnál érettebben kelljen viselkednie a gyereknek. Lebeg a szemem előtt egy szitu, állnak a bolt előtt, "menjél be, oszt hozzál ki egy csokit a nagybátyádnak, öcsike". És akkor ezzel mit kezdjen az óvodás? Na nem, mert aztán még én kerülök börtönbe, ha eltöröm a kezét otthon.
2021. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem mennék. Amúgy is távolabbról jobban lehet szeretni a rokonokat
2021. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Hirtelen nemet mondanék, de attól függ, mekkorák a gyerekek. Egy pár évest csak nem kever bele semmibe. Ha már nagyobbak akkor nem, várd meg a szakítást vagy amíg leültetik.
2021. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán hogy jön szóba, hogy odaköltözzetek? Milyen ok lenne erre?

Gondolom, valahol csak laktok most is, maradjatok ott.

2021. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most pest mellett lakunk, most is van csaladi hazunk, csak szerettunk volna lekoltozni az o kornyekukre a Balaton fele, hogy szorosabb legyen a kapcsolat a nagyszulokkel, tobb lenne a segitseg is, rokonokkal a kapcsolat. Ovodas koruak a gyerekek. Bolti lopasnal tobbrol van szo(csak nem akarom leirni), amennyire megtudtam, bar akar az is lehetett...
2021. jan. 1. 20:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat meg az jut eszembe, ha ez kitudodik, milyen kellemetlen, akar az ovonok, szulok stb. elott?
2021. jan. 1. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk engem nem érdekelne, hogy mások mit gondolnak, nem én követtem el. Attól meg nem tudod megvédeni a gyerekeidet, hogy ne kerüljenek “rossz emberek” közelébe.

Én mennék.

2021. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Isten ments hogy oda költözek melléjük,maradjatok ott ahol vagytok messze az ilyen családtagoktol.
2021. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!