Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a férjem szerint felejtsem el a múltat. Neki a múlt az nem más mint a 81 éves betegeskedő apám, a bátyám és a még élő nővérem és családja. Azt szeretné, ha a napi kapcsolat helyett havi 2-szer mennék 4-5 órát?

Figyelt kérdés

#Férj és családom kapcsolata.
2021. jan. 21. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha napi kapcsolatban vagy az apáddal és a testvéreiddel, vajon mennyi időd jut a saját családodra? Ezen kellene gondolkodni. Nincs jó válasz, mert bármi lehet az. Ha viszont a te válaszod és a férjed válasza erősen eltér ebben a kérdésben, akkor baj lesz.
2021. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Napi szinten találkoztok mindannyiukkal? Azért azt el tudom képzelni, hogy sok. 2 hetire redukált találkozás neked múltelfelejtés?? A te hozzáállásoddal is baj van, az biztos.
2021. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Mit takar a napi kapcsolat?

Személyes találkozó vagy egyéb?

Szégyellje magát a férjed. Addig szeretsd az idős édesapádat, amíg van kit.

2021. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
A napi kapcsolatot tényleg hanyagolni kellene.
2021. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

3 naponta hìvom fel anyámat ès a munkám miatt van hogy 4 hònapig se találkozunk.

De ha időm lenne se lennèk napi kapcsolatban. Van saját èletem ès arra fòkuszálok. Nehèz idegenek dolgába ismeretlenül tanácsot adni de valòszìnű hogy a párod jogosan variál ès kèri amit kèr.

Bocsesz de szakadj le otthonròl ès a saját családodè legyen a többlet idő.

2021. jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha apád 81 éves, akkor optimálisan te is 50 feletti vagy.

Ha késői gyerek vagy, akkor is elhagytad a 40-et.

Ennyi idősen az ember már Gyakori nélkül is tudja, hogy az életébe, kapcsolatába mi fér bele és azt a házastárs is el szokta fogadni.

Ha a 81 éves apád a közeletekben lakik, akkor nem látok benne semmit, ha naponta félórára beugrasz és nem hagyod magára.

Viszont ha az életed csak a rokonaidról szól, az egy idő után nagyon unalmas lehet a párodnak.

2021. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Persze, ha a szomszédban laknik akkor pár percre ugorj be apukádhoz hogy kell-e segíteni valamit. De amúgy még a két tesód is meg a családjuk napi kapcsolattal az sok. Hány órát töltesz velük naponta + utazás összesen? Ez hiányozhat a férjednek, hogy nem a saját családoddal vagy addig. Felnőtt vagy bőven, a saját családod építs, ez nem jelenti azt hogy felejtsd el a múltat, kicsit túldramatizálod.

Én anyámmal átlag havi egyszer találkozom/beszélek max 1 órát, tesómékkal szintén átlag havi 3 órát töltök. Bőven elég. Férjem családjával kb. ugyanilyen a kapcsolattartás.

2021. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg neki, hogy apád nem a múlt, hanem a jelen. Ő is legalább ugyanannyira a családod, mint a férjed. Azt, hogy mennyire tartod vele a kapcsolatot te döntöd el, nem a férjed.
2021. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Én már kivágtam volna egy ilyen pszichopatát.
2021. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem még a kethetente 4-5 ora is sok lenne :D
2021. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!