Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha nem tartanád a kapcsolatot...

Ha nem tartanád a kapcsolatot az unokatestvéreddel, letörölnéd facebookról?

Figyelt kérdés
engem senki nem szeret, néhányan nem is az ismerőseim, az unokatestvérem lánya nem is tudja ki vagyok de mindenkit ismer rajtam kívül,minden családfa ismerőse facebookon csak én nem... nem lájkoljuk egymást, nem köszöntjük fel egymást sem... külföldről haza jöttem, beszéltünk pár szót és ennyi...
2021. jan. 24. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak egy oldal. Torold le, ha akarod, aztan kesz, mit kell ezen bonyolitani?
2021. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit szedd össze magad, és tedd úgy fel a kérdésedet. Ja és a fakebook sem a valóság.
2021. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok Facebook tag és nem is leszek.

Nem tartom a kapcsolatot 3 éve velük. Sajnos! Pedig szeretem őket de ők nem szeretnek senkit.

Amikor érezhetően tehernek éreztem magam, én töröltem őket mindenhonnan, ahol korábban a kapcsolatot tartottuk. A gondolataimból még nem sikerült.

2021. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Több, mint húsz éve nem láttam személyesen, nem tudunk egymásról semmit. Eleve ismerősnek se jelöltem. Nyugodtan töröld, ha úgy érzed!
2021. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Te senkit nem tudsz letörölni a FB-ról, max. az ismerőseid közül tudod kitörölni.

Nézz kicsit körül a valóságos világban, ne virtuálisan éld az életed, talán akkor több és mélyebb kapcsolatot tudsz teremteni családtagokkal és barátokkal is.

2021. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezzel azzal célzol hogy én nyíljak felé? :D Olyan nem lesz!
2021. jan. 24. 22:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Apámékkal sem... a nője valami katasztrófa, mindenkit utál, kibeszél...
2021. jan. 24. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Fent sincs alapból
2021. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jóban vagyok az unokatesóimmal, de ha nem így lenne, akkor se törölném. Miért? Elfér a többi hatszáz ismerős között.
2021. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2021. jan. 25. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!