Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit reagálnátok egy ilyen...

Mit reagálnátok egy ilyen ízléstelen beszólásra?18/L

Figyelt kérdés
Volt nálunk egy kis összejövetel ahova eljött a párom is akivel már 3 hónapja együtt vagyunk. Amikor nem volt bent akkor mondta az egyik rokonom hogy jó helyre tettem a fenekem. Ezzel azt akarta mondani hogy én csak a pénz miatt jöttem össze vele. Én nem tehetek arról hogy a párom külföldön dolgozott 18 éves korától és lett pénze drága autóra meg az hogy igényes öltözködik. Ha unokatesóimat nézem (ennek az illetőnek a gyerekeit aki beszólt) akik otthon ülnek 20-on éves létükre munka nélkül akkor visszakérdeznék hogy kiben is van a hiba. Bennem aki összejött egy fiúval azért mert szereti (és mert megfogott a határozottsága,talpraesettsége) vagy benne aki hagyja hogy otthon üljenek a gyerekei amikor bármikor elmehetnének dolgozni és lehetne nekik is valamilyük. Én 15 évesen már mentem le a balatonra dolgozni ismerősökhöz minden nyáron (pedig nem voltunk sose rászorulva csak engem így neveltek hogy meg kell dolgozni mindenért). Nekem ő a második barátom és rohadtul igazságtalan hogy kvázi azt mondják hogy pénzzel meg lehet vásárolni engem.

2021. febr. 16. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges lettem rájuk
2021. febr. 16. 11:35
 2/62 anonim ***** válasza:
90%
Ne is törõdj vele, az emberek megfulladnak az irigységükben.En is megkaptam azt, hogy megfogtam az isten lábát, szóhoz sem jutottam.Ez az illetõ élte az életét, amig én spóroltam és mindent csináltam.Egy gonosz rusnya nõ.
2021. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Na és,hogy mit kellett volna válaszolnod, semmit nem tartozol magyarázattal.
2021. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
14%
Hazudott? Nem. Akkor meg?
2021. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%

Bátyám otthon ül 30+, nem csinál semmit. Nagyon jó munkahelyekre nyomták be, de ő szupersztár, ő nem dolgozik.

Anyám a létező összes nőnemű ismerősre/rokonra vetít, még rám is. Ekézni kezdi unokanővéremet a telefonba, hogy mekkora érdekember, élősködő, miközben az is dolgozik tini kora óta. Rendesen undorral beszél. Ilyenkor visszakérdezek, hogy tényleg nem ismersz hasonló embert a közvetlen környezetedben? Jaj hát de az MÁS.

Vetítenek, így próbálják a saját kudarcukat kisebbíteni.

2021. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves a barátod?
2021. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
48%

Mondta is hogy erre gondol??

Vagy csak bele magyarázod??

Így elsőre a saját rokoni körömből kiindulva arra mondták volna, hogy szerencsés vagyok, hogy ilyen párt találtam, hogy tényleg nem kell minden fillért kuporgatni. Lehet sértésnek vetted de nem az volt.


Amúgy sok boldogságot.

2021. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem lenne drága autója,nem ültél volna bele. Ebben igazuk van. Nem kell az álszent duma,hogy így a szemékyisége,úgy a személyisége.

Abban,hogy sikeres valaki,vagy nem csinál semmit,az megint más. Nekik teperniük kéne.

2021. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass az előzőkre, se a rokonodra. Senkinek semmi köze, hogy te kivel vagy együtt, mit miért csinálsz. Jól tetted, hogy nem válaszoltál neki.
2021. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
39%

Én ezeken mindig úgy röhögök.


18 éves éppenfelnőtt emberek némi önszorgalomból tudtak venni egy kocsit. Vagy akár szülő vett neki.


Hű ha, mekkora vagyon úristen, nyilván a 2 év múlva esedékes szakításukig a fiú vesz majd a lánynak toronyórát lánccal, meg 250 nmes családi házat fűtött gyeppel az egzotikus állatoknak.


Magyarországon akkora a mélynyomor, hogy egy sz.ros autó egy 18 éves segge alatt már burzsujluxus.


Hát jó. :DDD

2021. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!