Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarázza már el valaki,...

Magyarázza már el valaki, hogy a műköröm miért esztétikus? Nő létemre rettenetesen ízléstelennek tartom, főleg ha még plusz strasszok stb. vannak rajta.

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem azért nem esztetikus mert konnyen koszolodik alatta:/ hosszu korommel ez a baj. Es nincs 0-24ben az ember kezeben koromkefe..
2021. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Különböző emberek vagyunk, különböző ízléssel. Ezt el kell fogadni, és ennyi.


Egyébként meg pl nekem erősek a körmeim, ezért meg tudnak nőni maguktól elég hosszúra, ki is tudnám így festeni őket szépen (ha akarnám). NEKEM tetszik, ha kicsit hosszabb, nem tövig van vágva folyamatosan. Na már most, a testvéremnek pont nagyon gyönge, törő körmei vannak, és neki is ez tetszik. Milyen opciója marad így? A műköröm. Meg lehet azt szépen, visszafogottan is csinálni.


Egyébként pedig nem tudom, hogy mi ez a hülyeség, hogy a hosszú köröm mindig koszolódik alatta. Nem tudom, hogy ti mibe nyúlkáltok, de nekem nem koszos állandóan, mint ahogy sokan másoknak sem..


Amúgy meg ha nem tetszik a műköröm, nem kell foglalkozni vele. Hadd csináljon már mindenki a saját körmével azt, amit akar..

2021. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is az, hogy kinek miért esztétikus, nem pedig az, hogy ki miért foglalkozzon vagy ne vele.
2021. jan. 8. 17:08
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Akkor tessék: azért esztétikus, mert szép egy olyan kézen, amelyen pl a saját köröm nagyon gyenge és törött, beszakadozó. A kicsit hosszabb körmöktől nőiesebb a kéz.
2021. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs mert nem bírom elviselni magamon, de tetszeni tetszik. A jól megválasztott formájú hosszú köröm kecsessé teszi a kezet, a különböző színű lakkok, díszítések pedig dekoráció, önkifejezés jelleggel működnek. Pont amiért egy nyaklánc is esztétikus tud lenni, vagy amiért az egyik ember zöld felsőt szeret hordani a másik meg lilát. Nyilván olyan színt választ mindenki amit szeret, és ha általa szeretett színű a körme az boldoggá teszi.
2021. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, lehet egy kéz akkor is ápolt ha nincs műkörme a tulajdonosának de szépen ki van manikűrözve. Viszont szép az is ha valakinek egy ízléses műköröme van, ez pedig relatív, hogy kinek mi az ízléses.
2021. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kb éven keresztül műkörmöt volt, mert nagyon praktikus (nem kell kilóméteres hosszúra csináltatni) és nem kell folyamatosan festegetni, nem pattogzik le mosogatáskor és amíg drasztikusabban le nem nő, esztétikus marad. De ezt sem kell megvárni, mert 3 hetente szoktak adni időpontot általában.

Ha a saját körmöm hosszú ellentétben azt nem tudom elviselni, így mióta nincs visszavágom teljesen és nem kenek rá semmit.

Szóval inkább műkörömöt csináltatok, mint a sajátom megnövesszem.

2021. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*3 éven keresztül
2021. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Ha neked valami nem tetszik, hiába magyarázza el más, hogy szerintük miért jó. Semmi értelme a kérdésednek, mindenkinek más az ízlése és ezen nem is kell összeveszni.
2021. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Mert szép. Nem tudom, mit pattogsz, de igyál egy nyugtató teát és ülj le pihenni.
2021. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!