Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm, unokatesóm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és van egy lány unokatestvérem. Legjobb barátomnak tartom már legalább 8 éve. Minden nap találkoztunk, gyönyörű emlékek kötnek össze minket. De persze 2020 még ezt is megváltoztatta. 2019 őszén bepasizott, ami nem volt probléma december végéig, akkor ugyanis a srác odaköltözött. (Róla vegyesek az érzéseim, rendes, de sokat iszik és veszekednek, szerintem a kapcsolat eleve halva született.) Ezután addig nem találkoztunk, míg a srác el nem ment. Ám később visszatért és jött a karantén is. Néha találkoztunk, de az már más volt. Nyár óta összebarátkozott két kurvával és azóta csak velük lóg, a régi barátait elfelejtette, köztük engem is. Írtam neki nemrég, hogy ez mennyire bánt engem. Megköszönte, hogy leírtam, azt mondta, hogy jók voltak azok az évek, és hogy nosztalgikus, de persze változás nem történt. Mit tehetnék?

2021. febr. 28. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el neki ez jó
2021. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se erőltesd. Megtetted a magadét, leírtad neki hogy hogyan érzel ezzel kapcsolatban. Már rajta múlik mit kezd ezzel. Ha nem keres téged, akkor eltávolodtatok, fogadd el.

Nekem is sok baratom van, akivel pár éve még sülve főve együtt voltunk, aztán megváltozott mindneki élethelyzete (külföldi munka, férj, gyerek stb.) és már nem tartjuk úgy a kapcsolatot. Évente 1-2x összefutunk ki hogy van és ennyi.

Ez természetes dolog.

2021. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire fáj, vagy rosszul esik, ha elengeded, az a legjobb. Lehet azért úgy reagálta le a leírtakat ahogy, mert már nem akar újrakezdeni semmit, csak ezt félt leírni.

Szerintem sokan átélnek hasonlót: egyik fél megváltozik és sokéves intenzív barátság többé már nem működik, mert az egyik fél nem igényli. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy "ez semmiség" sem azt, hogy nem fájhat.

2021. márc. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el és lépjj tovább
2021. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi az hogy "két kurvával"? Attól hogy velük van szívesebben, nem beszélhetsz így róluk. Talán nem ok nélkül hanyagol a csaj?
2021. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
el kell fogani sajnos. (Én se szeretem ezeket a drasztikus változásokat.)
2021. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Keresel te is magadnak 2 "kurvát" és akkor boldog leszel. :D
2021. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A két kurvát nem bántásból írtam, tényleg azok
2021. márc. 2. 09:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se bántásból írtam... :D
2021. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pár hónapja még ő is lekurvázta őket
2021. márc. 2. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!