Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm, unokatesóm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és van egy lány unokatestvérem. Legjobb barátomnak tartom már legalább 8 éve. Minden nap találkoztunk, gyönyörű emlékek kötnek össze minket. De persze 2020 még ezt is megváltoztatta. 2019 őszén bepasizott, ami nem volt probléma december végéig, akkor ugyanis a srác odaköltözött. (Róla vegyesek az érzéseim, rendes, de sokat iszik és veszekednek, szerintem a kapcsolat eleve halva született.) Ezután addig nem találkoztunk, míg a srác el nem ment. Ám később visszatért és jött a karantén is. Néha találkoztunk, de az már más volt. Nyár óta összebarátkozott két kurvával és azóta csak velük lóg, a régi barátait elfelejtette, köztük engem is. Írtam neki nemrég, hogy ez mennyire bánt engem. Megköszönte, hogy leírtam, azt mondta, hogy jók voltak azok az évek, és hogy nosztalgikus, de persze változás nem történt. Mit tehetnék?

2021. febr. 28. 23:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tehát prostik a barátnői? Pénzért szexelnek ? Vagy csak rájött hogy szarul ítélte meg őket, és nem kéne a háta mögött pofázni senkiről?
2021. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!