Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozzak miatta? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozzak miatta? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik viszont, ő nem az olyasmi lányokat szereti mint én. Inkább az ilyen tini k*vák után fut. Én viszont az ilyesféle lányoknak kb az ellentétje vagyok, de hogyha olyan lennék mint azok a p*csák akkor valószínűleg bejönnék neki. Legjobb barátnőm azt mondja legyek én is olyan, viselkedjek úgy és akkor összejövök vele. Nem tudom hogy ez jó döntés lenne-e. Szerintetek megváltozzam vagy inkább ne?

2019. jún. 19. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes.
2019. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz meg. Nem érdemes egy fiúért megváltozni. Ha így nem tetszel neki, úgy viszont fogsz akkor nem igazán téged fog szeretni hanem amilyenné válsz.

Volt is rá példa az ismerőseim között hogy a srácnak a tömeg r*bis stílusú lányok jöttek be, a lány elkezdett olyanná válni úgy tünt hogy a srácnak is tetszik de nem lett belőle semmi.

És hidd el hogy a normális fiúknak nem az olyan lányok jönnek be. Már így is sok a tini r**anc ne tartozz te is közéjük.

2019. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tini ribizli szerintem azt jelenti, hogy könnyen kapható, sokat elmond arról is aki ilyenek után koslat. Hogyha nem tartozol közéjük az inkább erényt jelent mintsem hogy megváltozz egy ember miatt de ezt neked kell eldöntened.


Gondolkozz el, hogy mit szeretsz a kiszemeltedben (külső, személyiség, megbízhatóság?). Írj magadnak össze pro-contra érveket és az alapján szerintem ezt magad is el fogod tudni dönteni.


Vagy játssz le néhány szituációt, pl.: mi lenne ha összejönnétek de még közben is flörtölne ilyen lányokkal holott te megváltoztál csak az ő kedvéért. Ez jól esne, vagy csak vitákat generálna? Ha szakítanál vele még visszatudnál térni a régi önmagadhoz?


Személyes vélemény: ha normális lány vagy akkor ne változz meg egy fiú miatt lesznek még olyanok akikért te is meg ők is érted összetennék a két kezüket.

2019. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
XD
2019. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sose változz meg senkiert!

Azzal legyél aki azért szeret aki vagy.

2019. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éretlen gondolkodású fiúk miatt nem érdemes. Írom ezt srácként.
2019. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!