Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Magyarországon a generációk...

Magyarországon a generációk mennyire függetlenek egymástól egy egytől tízes skálán?

Figyelt kérdés

1-es az indiai/muzulmán családok

10-es a skandináv/ausztrál családok


Melyik kultúrához hasonlítunk?


2021. márc. 3. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Hogy érted a függetlenséget? Anyagilag? Kapcsolattartásilag? Egyéb?
2021. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kapcsolattartásilag, érzelmileg, egészségügyileg.
2021. márc. 3. 14:11
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem is tudom. Szerintem feluton vagyunk. A fiatalabb generacio mar az onallosagot partolja inkabb, a minel hamarabb elkoltozest. Mig az oregebbek, akik még egy masik Magyarorszagon nottek fel evtizedekkel ezelott, huznak ahhoz, hogy a gyerek maradjon a szulovel minel tovabb, legyen tobbgeneracios a csalad. De persze ez csak egy reteg, ami pl az en kornyezetemben van. Hogy altalanossagban mi mondhato el, nem tudom.
2021. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Közvetlenül: 3-6

Közvetve: 10

A közvetett alatt az állami közvetítést értem.

2021. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

ööööö..... egészségügyileg...??? ezt elmagyaráznád...?

És abban hogy lehet annyira más a különbség az általad említett két népességnél...????

2021. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát például az idős szülőhöz gondozót fogadnak vagy otthonba küldik, ők meg élik az életüket. Vagy a special needs gyerekeket szakember látja el. Az én főnököm pl. akinek alsóhangon félmillás fizuja volt, minden hétvégén átment az anyjához füvet nyírni, kapálni stb. Míg egy angol kertészt fogadna az anyjához
2021. márc. 3. 14:19
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

6: már ne is haragudj, de ez egy ostoba általánosítás!!!!


Itthon is vannak, akik gondozónőt fogadnak az idős szülők mellé - és Angliában is rengetegen ápolják idős rokonukat saját maguk.


Ne legyél ilyen egybites! Szemellenzős látásmód.

2021. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenhol van minden.
2021. márc. 3. 14:26
 9/16 A kérdező kommentje:
De mégis melyik a jellemzőbb
2021. márc. 3. 14:26
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Te tutira tudod, hogy Angliában ez a jellemző?
2021. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!