Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen féle viselkedés az ilyen?

Milyen féle viselkedés az ilyen?

Figyelt kérdés

Milyen féle viselkedés ez?


Apámnak vagy egy öccse aki a nagybácsim, aki egyben Keresztapám is. Annak a élet társa aki nekem ángyom.

Látás sérült vagyok egyik szemem vak másikra gyengén látok(45%ot) emelett szív beteg is vagyok. Rokkant ellátott, mellete dolgozom. Mindig az ángyikám szidja anyumat aki neki a volt sógornője, mivel apa s anya elvaltak, es folyton az anyai mamámról is csúnyákat mond nem tudom mi koze ehhez neki... meg Nekem olyanokat mond nem hogy meg nősülnék. Minek? Beteges vagyok 145 ezerből nem tudnek csaladot nevelni,,, majd azt mondta angyim majd beszélik rollam hogy homokos vagyok ha nem nosulok meg...


2021. márc. 25. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Valaki lefordítja? Amit megertettem belole: valaki csunyákat mindd rád. Engedd el a fuled mellett
2021. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
100%
Akkor beszéljék,nem kell emiatt másik elvárásait teljesíteni mert ki mit fog mondani,az ilyen embert meg le kell építeni. Mond meg ángyikádnak h szexeljen végre egy jót és a saját háza körül söpörjön akkor a frusztrációját nem másokon verné le.
2021. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de az ángyika szó csak nekem új? xDD


Amúgy ne foglalkozz vele, csak magadat idegesíted. Felesleges.

2021. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3as

Ángyikát falun se nagyon használjàk már, de régen ugyanolyan használatos volt mint a sógor pl.

2021. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki az az ángyi?

Nagynéni, nagybácsi?

2021. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a nő egy sz.kavaró, pont mint az én sógornőm. Gusztustalan valakit a családból a háta mögött szidni, és így feszültséget gerjeszteni. Ezt mondd meg neki szemtől szembe, hátha észbe kap.
2021. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!