Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kinevetnétek az ilyen rokonoto...

Kinevetnétek az ilyen rokonotokat? Milyen szivatással, beszólással viccelnétek meg?

Figyelt kérdés
Vidéki kisvárosi csóró lány összeáll egy gazdag isősebb emberrel és mindenét milliós kacatra cseréli 😂😂😂

2021. ápr. 4. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%

Ezt az én családom is eljátszotta, mikor összejöttem a párommal 5 évvel ezelőtt.


Csak a pénze miatt vagyok vele (fingom nem volt, mennyit keres, mert rhadtul nem érdekelt), ő meg csak azért, hogy szexelhessen velem, és úgyis kidob majd, amint "megunt".

Elég sokáig nem beszéltem velük. Irigy, ostoba emberekkel, minek?


Érdekes, időközben megszerették a páromat és már rólam sem hiszik azt, hogy csak a pénz motivál, hiszen momentán mindenki szrban van a járvány miatt.

2021. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék az örömének, ha előtte jóba vagyok vele, ha meg nem akkor nem érdekel kivel van együtt. De ha megjegyzést teszel rá azzal nem őt fogod leégetni hanem magadat, előre szólok. Én a lany helyébe biztos mondanám neked hogy mi van savanyu a szőlő hogy te még a csóroknak se kellesz?

Gondolom szebb és kedvesebb is nálad ez a lány és évek óta irigykedsz rá, ez a kapcsolat meg csak pontot tett az i.re

2021. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 PetheD ***** válasza:
100%
Az ő élete. ha jó neki, és nekem nincs káromra, csinálja. Nem szólnék be neki, nem viccelném meg.
2021. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!