Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem annyira beteges...

Csak szerintem annyira beteges, idegesítő ez? 😕

Figyelt kérdés

Szóval, van egy unokatesom, aki egyben a barátnőm is, már születésünk óta, de engem sokszor annyira idegesít, hogy mindig mindenből olyat akar venni, mint amilyen nekem van, mindig is ilyen volt, most mondok egy példát, ami most történt...

Szóval én elkezdtem festővászonra festegetni tájképeket meg minden félét, megmutattam neki, azonnal leutánozott ebbe is, ugyan olyan festovaszont, ugyan olyan festéket, és éppen pont “véletlen” ugyan azt a képet akarja le festeni a több millió tájképből, amit én festettem...

Engem kezd már egyre jobban idegesíteni, hogy mindenemet leutanoz, neki mindig az tetszik , aki nekem, mindig is ez volt...

Szerintetek?



2021. ápr. 23. 21:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Meg az a vicc, hogy régen is mindig én rám fogta, hogy én állandóan utánzom ot, meg a mamájával is ki beszéltek a hátam mögött hogy nekem nincs önálló gondolatom azért utanzom folyton őt 😆 kész röhej az égésű
2021. ápr. 23. 22:05
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne utalgass, hanem konkrétan mondd a szemébe, hogy ne utánozzon téged!
2021. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Egész *
2021. ápr. 23. 22:05
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor nem kell vele egy légtérben lenni a továbbiakban. A kedves édesanyja is beteges, nem csak a lány.
2021. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Az is...:D
2021. ápr. 23. 22:06
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy olyan unokatestvérről van szó, akivel nem élsz együtt és nem is találkozol nap mint nap.

Én a helyedben egyszerűen elkerülném és nem osztanám meg vele a velem kapcsolatos információkat. Nem tudja leutánozni a festményem, ha azt se tudja, hogy festegetek, azt meg pláne nem, hogy mit.

Probléma megoldva. :)

2021. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Szüntesd meg a kapcsolatot. Az ilyen nem barát. Mi a jó neked ebben?
2021. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
11%
Szia, lány vagyok, és nekem is van egy unokatesom, aki szinten lany, es egy idős velem, én németországban lakok, ő pedig magyarországon, nem mindig járunk magyarba, csak 1évben 2szer, nyáron 1hónapig, és télen 2 hétig max, és csak 1évben egyszer láttom a rokonaim illetve barátok stb.. de ez amúgy lényegtelen is, csak azért elmondtam hogy lehet hogy csak azért van amit írni fogok, mert nem mindig vagyok velük, illetve interneten se tudok veluk nagyon beszelgetni szóval, Én csak egy évvel vagyok tőle idősebb, és mikor megyünk magyarba, pl nyáron de ugyanugy télen, mindiig eljön hozánk és addig van nálunk amig mi vissza nem jövünk németországba, nyáron oda jön ahova mi, természetesen, szóval jobban mondva nálunk "nyaral" mi mondhatjuk egymást legjobb baratnak, vagyis tesónak is, és én sokszor visszek neki innen németből cuccokat, ruhakat, (egyformát direkt) és ha pl mondok egy példát, pillangók voltak a háttérképemen, meglátta és neki is az lett, es én meg orultem is hogy egyforma, ha láttok magamnak egy ruhat ami tudom hogy neki is tetszene veszek 2, (ugyanolyant) mert az unókatesom, és olyan mintha a tesom lenne, oke mert mindenki máshogy áll a rokonaival, de szerintem nem rosszból de ezért ne izélj vele, mert neki csak tetszik a személyiséged, és gondolj bele hogy ti rokonok vagytok, és nem baj az hogy olyan szeretne lenni mint te, de mondjuk igen, az már más hogyha neked tetszik valaki, és az hírtelen neki is, de erre is mondok egy példát, van egy híres fiú aki nekem fullra tetszet meg ilyenek, és ő is elkezdte h kajak milyen helyes stb.. és nem tudtam féltékeny lenni, de igaz nem is azt mondta hogy most szó szerint tetszik neki, meg össze jonne vele, mert termeszetesen nem, csak elmondta hogy tényleg rohadt helyes a gyerek, de olyan fiúk is tetszetek természetesen akik nem voltak híresek😂, de amúgy ez a híres fiú is a korosztalyunk, Visszont vissza térve természetesen voltak olyan fiúk is akik nem híresek voltak, meg ilyenek, és azokra is megmondta hogy k*rva helyesek, de semmi olyan szándéka nem volt hogy most össze jöjjön velük vagy valami ilyesmi, visszont ha a te unokatesód össze is jonne azokkal akik neked tetszetek, akkor nem tudom.. mert ha azt is csak azért hogy téged utánozzon akkor az így durva.. visszont így visszatérve erre az egészre én az unokatesómra akit mondjuk úgy hogy tesomnak tekintek, szóval nem tudom.. egyszerűen nem tudnák rá haragudni mert utánozz, és igen az én unokatesóm is ilyen, ha fekete ruhaba vagyok, ő is ha nekem be van fonva a hajam, nekii iss, és én még örülök is hogy direkt olyan mint én, mert a "tesóm" és en is mindiig direkt ha láttok jó ruhát/cipőt bármiit ha kell veszek belőle 2 hogy csak ugyanolyan legyen, Szóval tényleg én az unokatesómra nem tudnék haragudni csak azert mert "utanozz" És én még örülök is hiszen a "tesóm" és mi nagyon szeretjük egymást szóval mégegyszer leírom, én nem tudnék ez miatt haragudni az unokatesómra, semmiféleképpen. Visszont ha téged ez ennyire idegesít, Szólj rá.. hogy ez neked nem jó hogy utánozz, vagy egyszerűen ne foglalkozz vele. Es így szerintem ennyi, tudom hogy a helyesírásom borzasztó, fogalmazásom rettenetes, de nem magyarországon tanultam ezért sajnos nem tudok semmit):, amúgy jutt eszembe nem tudom mivan az emberekkel, mert úgye neked az unokatesód, és ahogy már említettem én nem tudnek az unokatesómra ilyesmi miatt ideges lenni, visszont nekem mostanság volt 2 baratnőm, akik fullra utánoztak, hírtelen az lett az ideáljuk ami nekem, úgy beszéltek ahogy én, direkt a stílusuk is ilyen lett, szó szerint hírtelen full olyanok lettek mint én, és rettenetesen idegesítet hogy utánoznak, megtudtam volna őket ölni😂, mondjuk róluk nem mondható hogy olyan nagy baratnőim voltak, csak akkoris és tényleg megtudtam volna őket ölni, de gondolkoztam, és mivel nekem semmi barátom nem volt rajtuk kívül vagyis hát van.. de velük nem tudok úgy beszélgetni, Szóval hiába nincs semmi barátom, inkább abba hagytam v
2021. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok csak véletlen elkuldtem, szóval hiába nincs semmi barátom, inkább abba hagytam velük a beszélgetést, mivel annyira irítáló volt hogy utánoztak. Szóval ha te is így vagy az unokatesóddal mint én a volt baratnőimmel😂😂 akkor ne beszélgess vele, visszont egy baratnő és egy unokatesó más, mert egy baratnőt ha kell elkerulod, visszont az unokatesód a csaladodban van, visszont ha így szeretnél erről mesélni nyugodtan írj privátba.
2021. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Ne beszélgess vele, vagy direkt utalj rá, pl "annyira idegesít ha valaki utánozz nem hiszem ell hogy nem tudnak az emberek egyediek lenni" amúgy meg énse vágom hogy mivan az emberekkel, mert hírtelen engem is utánozz az egyik lány.
2021. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!