Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem annyira beteges...

Csak szerintem annyira beteges, idegesítő ez? 😕

Figyelt kérdés

Szóval, van egy unokatesom, aki egyben a barátnőm is, már születésünk óta, de engem sokszor annyira idegesít, hogy mindig mindenből olyat akar venni, mint amilyen nekem van, mindig is ilyen volt, most mondok egy példát, ami most történt...

Szóval én elkezdtem festővászonra festegetni tájképeket meg minden félét, megmutattam neki, azonnal leutánozott ebbe is, ugyan olyan festovaszont, ugyan olyan festéket, és éppen pont “véletlen” ugyan azt a képet akarja le festeni a több millió tájképből, amit én festettem...

Engem kezd már egyre jobban idegesíteni, hogy mindenemet leutanoz, neki mindig az tetszik , aki nekem, mindig is ez volt...

Szerintetek?



2021. ápr. 23. 21:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy most olvassom, hogy ha neked ilyen az unokatesód, neharagudj amúgy csak nem olvastam végig, és 18/20 es vagyok, Szóval ha neked ilyen az unokatesód, mert ezek szerint nagyon nem olyan a te kapcsolatod vele, mint nekem az én unokatesómmal. Szóval ha tényleg ilyen undok, még ő mondja hogy utánzod stb, akkor tenyleeg.. hagyd a fenébe ne foglalkozz vele, szard le, visszont azért tudasd vele hogy gyerekes ez a viselkedés amitt csinál 20 éves létére.
2021. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%

Az én rokonom azért szült gyereket, mert nekem is van.


Szerintem engedd el, biztos te vagy a példaképe és fél néz rád.

Más oka nem lehet

Vagy csak szimplán hülye. 🤷‍♀️

2021. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
12%
4-es eeeeezzz Igen 😂😂😂
2021. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, amúgy ez tényleg nagyon beteges hogy csak azért szult gyereket mert te is, nem rosszból, de ennyire hulyek hogy lehetnek az emberek
2021. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
56%
#8-as hány éves vagy? Legalább értelmesen tudnál írni...
2021. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%
#18-as, 8-as helyett.
2021. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%
Úristen, miért kell az embereknek ilyen rosszindulatunak lenni? a csaj leírta hogy nem magyarországon tanult, és ezert nem tudd helyesen írni, miért kell ezért bele kötni?
2021. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

Nekem inkább hízelgő ha látom hogy valaki engem utánoz.

Ugyanis az utánzás az elismerés legkifinomultabb formája, miközben arra is utal, hogy az utánzónak nincs önálló személyisége.

Ne izgasd magad miatta Kérdező, te vagy neki a minta, de ő soha nem lesz olyan mint te!

2021. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Velem is elofordult ilyen, csak nekem a baratnomnel. Kezdj el kicsit tavolodni, nem kell mindent megosztanod veke. Hagyd, higy kicsit kiteljesulhessen, es megtalalja a szemelyiseget, mert 20 evesen ez eleg gyerekes, mit fog csinalni, amikor majd dolgozni fog?! Aztan ha lenyugodott, es eszreveszi mennyire gyerekes, es semmi szukseg erre, nyugodtan legyel vele barmikor. Meg fel kell nonie:)
2021. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!