Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan tehetősebb ember a...

Van olyan tehetősebb ember a rokonságotokban, akinek a vagyonáról nem nagyon lehet tudni, honnan van, csak sejteni, hogy nem egészen törvényes úton szerezte?

Figyelt kérdés
Hogy kezeli ezt a család? Van belőle konfliktus, vagy ármánykodás?

2021. máj. 2. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nincs.
2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Van, de nem igazán foglalkozik vele senki és amíg minket nem von bele az ilyen ügyeibe addig semmi közünk hozzá. (Nyilván más lenne a helyzet, ha a maffiózó lenne vagy emberéleteket tönkretéve szerezte volna a pénzét, de ilyenről nincs szó.)
2021. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én vagyok a legtehetősebb ember a családunkban. Sajnos.
2021. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Van. De távoli rokon.

Egyébként nagyjából tudjuk, hogy hogyan lett a térség leggazdagabb embere (szálloda tulajdonos).

De valóban igaz, hogy az első millió a kérdéses, mert arról senki se tud 🤷‍♂️

2021. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"az első millió a kérdéses"

Azért ez a "csak az első millió a nehéz" szólás Amerikából származik, és ugye az egy millió dollár kicsit más, mint az egymillió forint.

2021. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez a milliós duma iszonyat gáz így 8 milliomodjára hallani.Ám ki nem szarja le hogy kinek mennyi pénze van??Megkellene tanulnunk nem a másikkal foglalkozni,pláne ne az anyagi helyzetével.
2021. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

5: tudom. Ahogyan mindenki más is tudja, és senki sem pontosan 1 000 000 Ft-ot ért rajta 🤷‍♂️


6: engem egyáltalán nem érdekel az unokatesóm keresztapjának a vagyona.

2021. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
86%
Nincs, nálunk csóró mindenki :D
2021. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Van és bizony elég nagy balhé lett belőle, tekintve, hogy a pasas "gazdag" volt a haláláig.


Aztán kiderült, hogy sokmilliós tartozást halmozott fel (a feleség is csak pislogott, mikor a férje halála után ezt megtudta), hitelre vette az autót gyakorlatilag mindent, aztán rájuk szállt a NAV meg a rendőrség is.


Elég gáz szitu volt, vitték a házat, a kocsit, bírósági eljárás indult az alkalmazottak ellen, stb.

2021. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Van. Minden filmes utalás nélkül éppen a keresztapám az. Nem gazdag, de tehetős, úgy, hogy tudtommal kb 10 éve nem dolgozik, amit elmond, az alapján egy mérsékelten sikeres cégben van még részesedése, de ennyi.

Nagy titkok nincsenek, 2 cikluson át volt országgyűlési képviselő, utána pedig sok éven át különböző minisztériumoknál és állami cégeknél tiszviselő. Hogy csinált-e valami nem egészen törvényeset, nem tudom, de amikor változott a politikai széljárás, hírbe hozták ilyennel, és a beosztásánál fogva a lehetősége bőven megvolt rá, ami eléggé egybeeseik azzal, amikor hirtelen feltűnően jobban kezdett menni a szekér. Ennek ellenére még hivatalos gyanúsítás sem volt ellene soha, szóval a tágabb család sem tudja, mi is a helyzet. Nem volt ebből komoly konfliktus, de a megítélését nem éppen előre mozdította a történet a családban.

2021. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!