Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek, hogy jobbra...

Mit tegyek, hogy jobbra forduljon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A sógornőm szítja közöttünk a bajt. Mindenféle fondorlatos, pszichológiai trükkökkel kihozza belőlem és a fejemből azt, hogy veszekedjunk. Az egész családban O a szent, mindenki tart tőle. Az a bajuk, hogy én nem. Én vagyok az egyetlen aki nem hagyja vele szemben magát. Nagyon tudja az embereket manipulálni. A férjem sem hisz nekem. A kapcsolatunk jó, se egy hangos szó vagy vita. De amikor ez a no megjelenik meg beszélni sem beszélünk. A férjem nem hisz nekem sajnos. Úgy érzem tehetetlen vagyok. Válni nem akarok mert szeretem. Én a sogornommel is törekedtem a jó kapcsolatra, mindent megtettem a békesség miatt, de nem megy. Eluldoz mindenkit a testvére mellől. Szörnyű amikor egybe gyomorral várom hogy mit produkál. Állandóan mossa az agyát. Segítsetek, hogy mit tehetek még. Valami tanáccsal. Mikor lesz ennek vége már?
2021. máj. 3. 06:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Mondanál egy példát? Vagy csak űzzünk el minden nőt a párunk mellől....
2021. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

" Mindenféle fondorlatos, pszichológiai trükkökkel kihozza belőlem és a fejemből azt, hogy veszekedjunk. "


Veszekedni csak az fog, aki eleve veszekedős, senki nem tud téged rákényszeríteni, hogy elkezd, ha nem akarod.

A hiba BENNED van, ne fogd másra, főleg, hogy ezek szerint a sógornőd mindenkivel kijön, csak veled nem, ez is arra mutat, hogy te vagy az összeférhetetlen, irigy ember.

2021. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Mindjárt jönnek a feministák,hogy a párod a hibás azért is ,mert te kiállhatatlan vagy.
2021. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nehézen tudom elképzelni, hogy egy alapjában jo párkapcsolatot hogyan tudna a sogorno tönkretenni
2021. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Az hülyeség, hogy senki nem tudja kikényszeríteni a veszekedést. Simán eljöhet az a pont, ahol az ember már nem bírja, és felemeli a hangját, meg vitába száll az igaza mellett. A legjobb ha a végén konszenzusra jutnak, és nyugodtan fekszenek le este aludni, hogy átbeszélték, és nem maradnak nap végére kérdőjelek. A kérdező túlfeszült már, mert valószínűleg sose jutottak konszenzusra, és nem békésen feküdtek le este aludni, hanem benne görcs maradt, ami nem lett feloldva, csak besöpörve a szőnyeg alá. Nyilván minél többször jön elő a probléma, annál hevesebben reagál. Meddig söprögesse a szőnyeg alá, ez a jó, ha az ember kimondja magából, ha valami bántja. Nyilván ha ez a másiknak nem tetszik, abból vita, vagy veszekedés is lehet. Félő, hogy ha a férjed nem ért meg, akkor ebbe bele fogsz fáradni. Ezért is fordult meg a fejedben, hogy egy életre lezárni ezt a bajt ami a szíved nyomja, és elválni. De te még bízol benne, hogy végre megért téged a férjed, és kiáll melletted. Én bízok benne, hogy sikerül felkapcsolni nála a lámpát, hogy mi a bajod. És meg tudjátok beszélni. Sógornőd nagyon ráér, ha mindenkit manipulálni akar. Enyém is egy áh.. hagyjuk. Mi keveset találkozunk, az a kevés is totál felidegesít. :D Nálunk is manipulálták a férjemet anno, de ezt egy költözés megoldotta. Messze lakunk, saját család, saját élet. :)
2021. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valami konkrét történetet írj már, hogy mivel szítja az ellenségeskedést, amitől ti ketten a férjeddel is egymásnak mentek...?
2021. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is problémáim vannak a sógornőmmel, toxikus, manipulatív nő. Olvass utána a mérgező embereknek! Vannak technikák a kezelésükre. Sajnos a veszekedés nem megoldás, mert ők igazából keresik a konfliktust, gyakorlatilag táplálod ezzel. Amennyire csak lehet, el kell távolodni. A másik: bármit mond vagy kérdez, nem szabad magyarázkodnod és ha csak lehet, mindig kérdéssel válaszolj bármilyen kérdésére. Információkat elzárni előle.
2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem hisz neked. Miben?
2021. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Írj példát.

Az én sógornőm egy durva manipulátor, a férjének is hazudik, fontos dolgokban is, és elvárja, hogy ehhez asszisztáljunk. Csakhogy az én párom hisz nekem, mikor elmondom, mivel próbálkozik már megint négyszemközt. Ez rohadt nagy különbség.

2021. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

A kérdezőt kritizálóknak nagy szerencséje van, hogy életükben nem kellett még ilyen ember miatt szenvedniük. Nekem van benne tapasztalatom, és képzeljétek, amikor az ember évekig csendben tűr és nincs rá mód, hogy megvédje magát, akkor a sok feszültség gyűlik, és előbb-utóbb ki fog törni. Azt meg hagyjuk, hogy ha akarná, tudna tenni a nő ellen. Ez egyáltalán nincs így. Nem egy random rosszindulatú ismerős, akinek be lehet olvasni és eltakarítani az életéből, hanem a férjének a testvére.

Ítélkezni meg röhögni a másik nyomorán persze könnyű :)

2021. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!