Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem tetszik ez a nagyinak?

Miért nem tetszik ez a nagyinak?

Figyelt kérdés
Apum testvérével nem tartom a kapcsolatot, aki nagybácsim, anyunak nincs testvere! Azert nem tartom mert ha szülinap van névnap ünnepelnek en nem tudok 100 ezres ajándékokat vinni, 150 ezer a fizetesem megélni alig tudok, nem meg hogy ajándékokat vegyek. A nagyi szerint elég durva vagyok, egyetlen nagybatyammal nem foglalkozom. 22f
2021. máj. 7. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ki mondta,hogy százezres ajándékokat kell vinned neki?
2021. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

??????


Nálatok 100ezres szülinapi ajándékok vannak rendszeresen? Ezt várják el?

2021. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesóméknak is 10.000ftot adtam nászajándékba mert többet nem emgedhedtem meg magamnak.
2021. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyika azt a fiát szerette jobban. De neked nem kötelező foglalkozni vele, ajándékozgatni meg főleg. Amúgy kíváncsi lennék rá hogy mivel foglalkoznak a rokonaid ha nálatok a 100 ezres ajándékok mennek.
2021. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milliárdos a családotok? Az igen...


Én se adok soha százezres ajándékokat, talán az eddigi legdrágább ajándék is 20 ezer ft volt amit valaha adtam.

2021. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez így konkrétan megfogalmazódott, hogy 100 alatt ne vigyél ajándékot? Vagy "szimplán" csak lenéznek, ha beállítasz mondjuk egy könnyvel vagy egy színházjeggyel?
2021. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Molyember ***** válasza:
94%
Azért nem tartod vele a kapcsolatot, mert nincs százezred ajándékra? Vagy kihagytál a történetből valamit, vagy mindenkire haragszol, amiért szarul keresel.
2021. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tepfal ***** válasza:
100%
Szerintem normális családban senki nem várja el, hogy valaki erején felüli ajándékot vigyen. A gesztus számít és a köszöntés, nem az ajándék értéke. Ha ezt tőled mégis elvárnák, akkor jogos, hogy így nem akarsz kapcsolatot tartani. De nem lehet, hogy ezt csak te képzeled bele, esetleg azért, mert ők tehetősebbek? Ha így van, valóban a te gondolkodásoddal van gond.
2021. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem tetszik a nagymamádnak, mert te pénzben méred a rokonaidat. Biztos jól esne nekik, ha néha tiszteletet tennéd, és nem azzal foglalkoznál, hogy te nem tudsz annyi pénzért ajándékot venni. Persze, ha már hallottál megjegyzéseket, hogy pl a szomszéd Kati csak egy 5000 Ft-os bizsut vett, akkor elhiszem, hogy aggódsz, ne hogy égesd magad, de ha ilyen nem volt, akkor ahogy írtam, azért haragszik, mert hiányzol nekik.
2021. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!