Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért én vagyok a szemét, ha...

Miért én vagyok a szemét, ha már nem úgy viselkedek, ahogy nekik tetszik?

Figyelt kérdés

Míg mindenre bólogattam meg helyeseltem és ugráltam mindenkinek,hogy segítsek,addig jófej voltam..akkor sincsenek elájulva tőlem ..inkább szinten tartásnak nevezném nem pedig hálának,ha teszek valamit a családomnak vagy a párom családjának..

Mióta visszább fogtam ezt,azóta haragszanak rám..

Miért van ez,hogy míg mimdent megtettem senki nem vette észre,alig vettel úgy is emberszámba..

De mióta ez van én vagyok a sz.r mindenkinek...azt bezzeg észrevették,hogy nem segítek annyit vagy nem adok annyit.

Anyámhoz ha neki úgy tartja kedve ne is szóljak,mert neki most olyan kedve van és kész...visszafelé nen igazán működik a segítség..bármi bajom akarom elmondani ő sosem hallgat meg,ha tanácsot kérek azt mondja őt hagyjam ezzel,ha az érzéseimmel jövök a válasz annyi,hogy fejezzem már be..

Felnőtt vagyok..egyszerűen nem értem miért van bűntudatom..


2018. febr. 22. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert csicskának neveltek, azért. Ezt sok nővel eljátsszák: Beléjük nevelik, hogy csak akkor jók ha cselédet játszanak, de ha magukra is mernek gondolni, akkor mindjárt rosszak...
2018. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ívben le kell szarni az ilyen embereket :)


Én 1000km-re jöttem el a családomtól pontosan ilyen okok miatt.

Félévente párórára hazaugrok aztán csá :D

2018. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármennyire is helyesen indul a gyerek nevelése, sok esetben a család nem igazán az önálló, tőle független embert akar nevelni a gyerekéből Időben nem veszik észre, hogy a gyerekből növő embernek a saját életét kell élnie, saját képességeit kell kifejleszteni. Ez kétoldalú dolog olyan értelemben, hogy óvatosan a saját érdekek létezését a szülő felé kell kinyilvánítani a szülő irányában (ha a szülő ezt láthatóan nem veszi észre) és meg kell kezdeni a leválást a családról. Vagyis a kérdező túl sokáig ment el a családja támogatásában. Ilyenkor az elkényelmesedés győz és feszültségek támadnak.
2018. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél az igazság,lányoknak cseléd lábtörlő és segédeszköz az ágyban képző van otthon,a fiuknál meg herefejlesztés van,ezt szivja a sok feleség. :(
2018. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Felnőtt vagyok...egyszerűen nem értem miért van bűntudatom." Na, látod, ezt én sem értem. Csak kihasználnak, "a fejedre csinálnak" és még neked van bűntudatod?!
2018. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, a nők alapvetően erre vannak idomítva.
2018. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!