Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Külön meghivjatok családi...

Külön meghivjatok családi eseményekre a testvérek parjait, ha már komoly több éves a kapcsolat, akár jegyben is jarnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már nem egyértelmű, hogy együtt jönnek?
2021. jún. 1. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem külön hívom meg.

Akkor hívom meg őket mikor mindketten jelen vannak.

"sok szeretettel meghívlak TITEKET"

2021. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
De egyertelmu.
2021. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Huu jönnek az ilyen kérdések csőstül.

De nálunk egyértelmű hogy mindenki hozhatja magával

2021. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha már több éves a kapcsolat és akár együtt is laknak, akkor egyértelmű, hogy hozza, illetve a meghívás többes számban szól, “gyertek” vagy “titeket”vagy ilyesmi.

Ha friss a kapcsolat, akkor pedig külön meg szoktuk említeni, hogy a “Pistit is várjuk ám!”

2021. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez megint a ballagásos kérdések processed verziója? :-DDD
2021. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik hívni. Annyit igyekeznek elerni hogy ha nemrég vannak egyutt lehetoleg ne viritson minden csaladi foton. De amugy nem latom akadalyat.
2021. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy tobb eve egyutt vannak, beneztem bocsi. Kulon nem kell hivogatni, hanem amikor szoltok hogy esemeny lesz tobbes szamban kell beszelni es ennyi.
2021. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
meg szoktuk hivni a masikat is, de csak a rokonon keresztul. tehat amikor a hugom ballagott, termeszetes volt neki hogy jon az en baratom is, de nekem szolt errol, nem ot hivta meg szemelyesen
2021. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külön sosem szólnak, a párommal beszélnek de persze nem hagy itthon és egyértelmű, hogy én is vele tartok.
2021. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, fordítva értelmeztem a kérdést bocsi. Ilyen eset még nem fordult elő, kicsik még a testvérei, az én bátyám pedig örök szingli.
2021. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!