Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudok csinálni, amíg a...

Mit tudok csinálni, amíg a dühös nagynénémnél vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hónap végéig a nagynénémnél leszek, és tegnap történt valami, ami miatt alig tudok itt bármit is csinálni.

És ez azért van, mert tegnap elmentem egy áruházba, és találkoztam is valakivel, de a másodikat nem mondtam el. Egy kicsit túl sokáig voltam ennél a valakinél, és az áruházban kb. semmit nem vettem. Később visszamentem, hogy szerezzek pár dolgot, mert gondoltam, ez elfedi a valósgot. Ez ugye több időt igényelt. Tehát azt mondtam neki, hogy hirtelen össezfutottam valakivel egy kávézóban, akit a netről ismerek. Nos, ezt nem kellett volna mondanom, mert nem hitt nekem. Azt mondta, 1 az 1 millióhoz, hogy így felismerek valakit, akit a való életben eddig még sosem láttam. Elkezdett kérdezősködni, ki ez a személy, de semmit nem tudtam kitalálni, amit mondhattam volna. Aztán mondta, hogy nem mehetek el innentől sehova, és a lakásban leszünk (miközben nyaralni vagyok nála btw.) A vita után elmentem. Majd megsértődött, vagy tudom is én, de nem beszél velem, és a párjával is kiabál.

Ma kiderült, hogy szerinte én sértődtem meg. Idézem:


"kérdezel tőle valamit és fel van fuvalkodva"


Nem vagyok, egyáltalán. Nem is érdekel ez az egész. Ami zavar, hogy tényleg semmit nem tudok csinálni. De azt sem hiszem, hogy érdekelné, ha elmegyek valahova. Mert azt mondta, ha ilyen önálló vagyok (ez nem tudom honnan jött neki, mert semmi önálló dolgot nem csináltam), akkor elintézem magamnak a dolgaim. Amiért nem megyek ki, az az, hogy nem akarok mégegyszer vitatkozni. De mit kéne akkor csinálnom?:/



2021. júl. 21. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
16
2021. júl. 21. 23:30
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Valahogy bírd ki jobbat nem tudsz.
2021. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha kiskorú vagy akkor érthető, hogy így reagál, hiszen rá vagy bízva, ha történik veled valami az az ő felelőssége lesz. Nem akkor jöttél meg amikorra kellett volna a boltból, becsaptad, bajba is kerülhettél volna, hiszen máshol voltál mint amiről ő tudott. Ha nem érsz haza a boltban kerestet, semmi jobb kiinduló pontot nem tud adni a rendőrségnek sem, hiszen nem tudta, hol vagy. Felelőtlenség. Amikor emberrablások, gyilkosságok korát éljük, más sem folyik a tévéből meg a netből, teljességgel kiborító ha nem tudják egy kiskorúról, hogy hova ment. Igaz, ez a nagykorúról is detto így van, csak annak már jogilag nem lehet megtiltani, hogy veszélybe sodorja magát.
2021. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
40%
Hallod bestie anyam lehet elenged pestre es megmentelek toluk ugyh legyen ez a remenyed!! Pusziii
2021. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát meglógtál, hazudtál, és még a nagynénéd a hibás mi? Persze hogy kiakadt mikor ő felel érted, te meg szarsz a fejére...
2021. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Umm, what? Nem hibáztattam őt semmiért. És nem is lógtam meg, csak vásárlás mellett még átmentem valakihez.
2021. júl. 22. 00:31
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
De miért nem mondtad el az igazat, hogy találkoztál egy ismerősöddel? Meg alapból, miért nem hívtad fel, hogy "találkoztam a Julival, kicsit beszélgetünk, később érek haza"? Ezen mi a bonyolult?
2021. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
"És nem is lógtam meg, csak vásárlás mellett még átmentem valakihez." Ezt hívják úgy hogy meglógtál... És miért is kell hazudozni hogy kivel voltál?
2021. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se örülnék, ha a tini unokahúgom órákra eltűnne és random faszikkal találkozgatna, miközben rám van bízva.
2021. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!