Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lehetne a tesómat kiránga...

Hogy lehetne a tesómat kirángatni ebből a körből?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem, olyan mintha a testvérem lenne, elég sokat járok hozzájuk. 2 éve elég rossz társaságokba keveredett, teljesen más ember már mint azelőtt. Napja általában olyan hogy hazaér a suliból, tanul kb 2 órát majd megy a drogos haverjaihoz bandázni, sokszor 11 óráig is kint van. Vagy a környékbeli haverjaival mászkál vagy a városban a többi haverjával. Az itteni haverjai mind drogos, velük szokott mászkálni meg füvezni, mindig kapucniban vannak, elég gyanús emberek. Városban meg kb minden korabeli link gyereket ismer, egyszer elmentem vele és 1 óra alatt kb 30 emberrel pacsizott, egyik se olyan akivel haverkodnék. Általában összejönnek, intéznek jó pár gramm füvet és szívják egész nap, közben zajonganak a belváros közepén. Egyszer mikor nála voltam elővett kb 200 ezer forintot, valószínű árul is mert semmi munkája nincs, lehet ezért i ismer minden füvest. Mesélte is hogy pár gyereket be is húzott, megkérték hogy hozzon nekik anyagot, ő meg lelépett a pénzzel. Jól tanul meg minden, de azért gáz ez amit néha látok tőle. Szülei nem tudják, senki se a családból csak én, azt hiszik hogy az osztálytársaival mászkál, ők meg jó gyerekek mert elég jó gimnáziumba jár. Semmi nem érdekli csak az anyag.

2021. szept. 5. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha a szép szó nem hat az uncsiddal én szólnék a szüleinek .
2021. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Sehogyan, hacsak csoda nem történik, elveszett ember. Lazítsd vele a kapcsolatot, mert nemsokára börtönbe kerül, nem hiányzik neked egy ilyen barát.
2021. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
En ugyanez voltam tinikent. Azota van 3 diplomam, jo munkam, felesegem, 2 gyerekem, boldog eletem. Majd kinevi. Nem minden fuves kapucnis ol lesz homeless heroinfuggo.
2021. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Aki a drogosok pénzét lenyúlja abból nem lesz 3 diplomás, gondos család apa aki akár egy kutyát feltudna nevelni a panelben a szomszéd segítségével.

Az ilyen ember áldóan hol az egyik hol a másik drogos dühétől kellene, hogy tartson és mozgásban lennie máskülönben széthasítják a fejét mert megkárosított többeket is akik DROGOSOK. Ilyen ember mellett még az is veszélyben van aki ártatlan. Ártatlan feltételezhetően nem tud a drogos piszkos ügyleteiről(vagy nem az igazságot) és védeni próbálja a családtagját aki a drogosok pénzét elrabolta és emiatt ő is igen gyorsan bajba kerül.

2021. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Te már csak tudod.
2021. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Helyes meglátás, veled ellentétben.
2021. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

2 éve elég rossz társaságokba keveredett, teljesen más ember már mint azelőtt. Napja általában olyan hogy hazaér a suliból,


Mondjuk ebből a két évből másfélben suliba se nagyon kellett menni.

2021. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Az nem semmi. Igazából sok mindent nem tudsz vele kezdeni, viszont azt azért csendben megkérdezném, hogy hogyan lehet egy drogfüggő jó tanuló? Hogyan foglalkozhat még a fű mellett bármi mással is a világban és ezt, hogy nem tudták még meg a szülei ha már két éve megy?

Ajánlom figyelmedbe az Eufória sorozatot, abban nagyon jól szemléltetve van egy drogfüggő élete, vagy bármilyen ilyesmi dokumentumfilmben. Hidd el, kevesen tanultak közülük.

2021. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

8


Az eufória sorozatban kicsit keményebb cuccokkal éltek mint a fű. A fű nekem csak segített a tanulásban, ha "helyesen" van használva és nem kétes alakokkal bandázgat az ember, akkor magával a fűvel semmi gond nincs. Legalábbis nem rosszabb alkalomadtán elszívni egy cigit, mint meginni 1-1 pohár valamit.

2021. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Drogos, nem érdekli semmi, csak az anyag, de 2 órát tanul. Na ez nem igazán áll nekem össze. 🤔
2021. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!