Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám édesanyám...

Hogyan tudnám édesanyám kirángatni a depresszióból?

Figyelt kérdés
Apukám sajnos meghalt. Anyukám pedig nagyon maga alá került ami persze érthető. Lett egy barátja akivel nagyon jól elvan. Ezzel semmi problema, de amikor itthon van minden feszültséget rajatam vezet le. Próbáltam eddig állni oket. Egyik fulemen be a másikon ki. De egyre jobban fajnak, talán azért mert tudom, hogy ezt önakaratán kívűl teszi. Most már alig bírom nézni ahogy itthon nega pityeregve de mindig magába zarkozva jarkal. Mondtam neki befizetem őt meg a barátját vagy akár énis elmegyek vele valahova kikapcsolodni. Nem fogad el külső segítséget. Ezek csak itthon jelentkeznek. Amikor vásárolunk vagy csak elmegyünk egyet sétálni akkor teljesen normális, olyan mint régen. Tanácstalan vagyok!
2014. dec. 25. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyi mentálhigiénés szakrendelés felkeresése segítene.
2014. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem már az is segít, ha így amikor ketten vagytok csak otthon,egyszerűen kedves és figyelmes vagy vele... néha megöleled, esetleg megmasszírozod, csinálsz neki forró fürdőt és mécseseket raksz a kádhoz... hülyén hangzik, de nagyon jól esik amikor törődnek veled. Ez segíteni fog.
2014. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!