Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudtok a közelebbi és...

Mit tudtok a közelebbi és távolabbi rokonaitokról?

Figyelt kérdés
Kire vagy kíváncsi és kire nem? Miért?

2021. szept. 17. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Kb semmit nem tudok róluk. Csak távoli rokonaim élnek, nem tartjuk a kapcsolatot.
2021. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló: szabad megkérdezni, hogy miért szakadtak meg ezek a kapcsolatok?


Ha tapintatlan a kérdésem, akkor bocsánatot kérek.

2021. szept. 17. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, pedig élnek durván 10km-re is, simán csak nem vagyunk egymásra kíváncsiak, harag nincs, de most minek az erőltetett jópofizás.
2021. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akikről sokat, van akikről semmit vagy szinte semmit.
2021. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem volt minek megszakadni, sosem tartottuk igszán a kapcsolatot velük. Mármint az apám ágáról szó szerint fogalmam sincs,de az anyai oldalról is meghaltak már azok a rokonok, akik szorgalmazták, hogy tudjunk egymásról. Mi pedig nem keressük egymást a másodunokatestvéreimmel, akikkel összesen kb 5x találkoztam életemben. Nagy korkülönbség, fizikai távolság és az érdeklődés hiánya együtt okozza ezt.
2021. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó, rendben van. Megelégszem a válasszal. Hasznosnak találom.


Írhatnak még mások is!

2021. szept. 17. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tudok róluk,csak kb annyit hogy élnek, sosem tartotta a családom a rokonokkal a kapcsolatot nem tudom miért. Ezert nekem sem igazán volt lehetőségem megismerni őket
2021. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem tartunk, amúgy sem volt nagy a családunk, de nem is igen kerestük egymást. Én meg konkrétan azt sem tudom a szűk csalédomat leszámítva, hogy kik a rokonaim...
2021. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*családomat
2021. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A tavoli rokonokkal nem tudom mi van sot a legtobbjuket nem is ismerem.

A kozeli rokonokkal sem mindegyikkel tartjuk a kapcsolatot. Akikkel igen azokrol nyilvan tudjuk hogy hol elnek, mit csinalnak.

2021. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!