Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tekintenek a férfi...

Miért tekintenek a férfi közeli női rokonai (lánytesó, édesanya, nagyi) riválisként a férfi parjara /feleségére? Miért versengenek állandó jelleggel egymással?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 14:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 nem úgy értettem, nem kell egyből félreértelmezni azt amit írok. Csak hogy a te szüleid is így alapították a te családodat és így tovább. Ugyanúgy a család részei maradnak a nagyszülők, testvérek csak már nem ők lesznek az elsők. Ez mindenhol így van. Én arra értettem, hogyha a szülők nem képesek elengedni a gyerekük kezét, nem hagyják őket élni a saját életüket azzal gond van és lesz is. Szeretni ettől függetlenül lehet és kell is!
2021. nov. 23. 16:52
 12/21 A kérdező kommentje:
Úgy érezheti, ő megszülte, felnevelte, dédelgette ezt az embert, erre most jön egy nő, aki mindezek ellenére fontosabbá válik a fia életében. Ezen kívül valószínűleg ekkor szembesül először a magánnyal, élete egy fontos részének kiüresedésével, amit hosszú ideig a gyerek felnevelése töltött ki. Erről van szó
2021. nov. 23. 16:57
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az exem anyukája és lánytestvérei szerettek. Az öccsének a repetsarkú, rosszindulatú barátnője utált valamiért. Keverte is a szart rendesen ellenem.
2021. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen. Férjem anyukája és húga is normális, kedves.

Szokásos általánosító kérdés. Az emberek nem egyformák.

2021. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
ilyenek a nők.
2021. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

"Úgy érezheti, ő megszülte, felnevelte, dédelgette ezt az embert, erre most jön egy nő, aki mindezek ellenére fontosabbá válik a fia életében."


Ezt kellene tisztába tenni!

A szeretetben nincs sorrend, csak a minősítés más.

Az egyiket anyjaként szereti, a másikat párjaként a férfi.

Az anyja soha nem lesz a szerelme, nem gerjednek egymásra, nem szül gyereket neki.

A párja viszont soha nem lesz az anyja, aki 9 hónapig a testében hordta, fájdalommal megszülte, óvta, védte és olyan férfivé nevelte, amilyenbe te képes voltál beleszeretni.

A kétféle szeretetet és összetartozást nem lehet - és nem is szabad - összehasonlítani!

A kettő lehet azonos intenzitású, de az egyik megléte nem oltja ki a másikat, mert mindkettő más eredetű és tartalmú.

2021. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

Akkor arra mit mondanál Kérdező, hogy rám a 12 éves lányunokám féltékeny, az apja(a fiam) miatt, mondhatni születése óta.

A menyem normális, a fiú unokáim normálisak, a lány meg ilyen.

Vannak gyárilag betegesen féltékeny egyedek, nyilván ő is ilyen.

2021. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéen versengeniük, teso csak nem akar hozzámenni a férfi tesójához? Bár szerencsére azért általában nem versengenek.
2021. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Vannak emberek, akik nem szimpatikusak egymásnak. Családon belül is. És vannak, akik ezt lenyelik, mások meg fúrkálnak. Engem sem kedvelt sosem anyósom és én és őt. De látok rá példát rokonoknál, barátoknál, amikor jól kijönnek. Amikor beházasodsz valahova, sajnos a rokonokat is el kell fogadnod valamilyen módon (ha a párod szereti őket és nem közösen menekültök).
2021. nov. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
#16 Ne általánosítsunk 😂 Vannak férfiak akik óriásbébiként csüngenek anyucin. Illetve vannak feleségek akiknek a férje kisfiúként viselkedik és ő is ellátást igényel mint egy gyerek.
2021. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!