Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az normális ha a 13 éves...

Az normális ha a 13 éves unokahugom azt mondta hogy, semmi élete nincsen, értelmetlen az élete, minden nap ugyanaz van vele, és hogy jobb lenne meghalni?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy semiképp nem ölné meg magát, de semmi értelme az életének.
2021. nov. 28. 18:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Az a rohad média miatt van.
2021. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy "mással biztos történek dolgok, ő meg a négy fall közt fog meghalni, az unalomba"
2021. nov. 28. 18:52
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Járjon emberek közé.
2021. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogalmaztam meg ilyen dolgokat 13 évesen. Személy szerint kisvárosba éltem, ahol soha semmi se történt, szóval ezt éreztem én is. Fővárosba költözve sok minden megváltozott, noha nem csak pozitív irányba, ez tény.
2021. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Persze, minden 13 évessel megtörténik, hogy így gondolja. Főleg ha igaz (hogy unalomban van tartva, egy 4 falas szegénységi házban. Ha érdekesebb dolgokat csinálnál vele, akkor nem így lenné.
2021. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Nincsenek barátai? Amúgy nagyon korai még, hogy ilyen fásult, kiégett legyen. Nincs valami hobbija?
2021. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Németországba laknak már 7 éve, rengeteg barátja van az iskolába, de azt mondja hogy egyikkel se tudd rendesen beszélgetni meg hogy agyilag 8 évesek. Szerinte "Sose fog vele semmi történni az életbe"
2021. nov. 28. 19:04
 8/30 A kérdező kommentje:
Hát nincs hobbija, csak úgy van. Azt mondta hogy szó szerint ell tudja mondani hogy mi fog vele lenni 3 hét múlva, mert minden egyes napja ugyanaz. Szerinte egy "normális 13 évesnek már azért van valamilyen szinten kis élete, barátok meg ilyenek." Kérdeztem hogy nem e akkar haza jonni magyarba, azt mondta hogy nem, mert ott még szarabb, meg a sok hülye rokonja csak idegesítené
2021. nov. 28. 19:06
 9/30 A kérdező kommentje:
Elmegy az iskolába, haza jonn, és ennyi az egész napja.
2021. nov. 28. 19:08
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

"meg a sok hülye rokonja csak idegesítené"

Nem csodálom, hogy ez mondta, hisz te is épp bele akarsz szólni az életébe :)) a sok hülye rokon között vagy.


Ha nincs hobbija, akkor nem csoda, hogy le tudja írni a következő 3 hetét.

Nem értem mi a baj?

Ha valaki olyan helyen él, ahol nincs milyen hobbit keríteni, adott esetben szülők nem tudják fuvarozni ide-oda különböző zeneórára, sportkörre, stb akkor nem csodálom, hogy úgy érzi nem történik vele semmi. Az is oké, ha amúgy nem nyitott ilyensmire, nem kell erőltetni ezt.


És az is oké, ha egyik barátját se érzi olyan közelinek, hogy "kalandba" vehessenek részt.

Őszintén? Azt se tudom mit csináltam 13 évesen.

Introvelltált voltam és bárki aki rám erőltette a szociális éltet, traumát okozott.

Igen, értelmetlennek és semmilyennek tartottam az éltetem, de nem voltam volna képes nyitni. Még nem. Kinőttem, de ha rángattak, akkor hátráltattak.

2021. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!