Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megpróbálnátok rendben hozni...

Megpróbálnátok rendben hozni a kapcsolatukat vagy elengednétek?

Figyelt kérdés

A bátyám és a lányom nagyon csúnyán össze veszett.

A gyerekem azon kapta fel a vízet ahogy a nagybátyja nem túl szép dolgokat írogatott neki facebookon és mivel nem tudta hogy kezelni nem reagálta le túl szépen a dolgokat.

Amikor haza ért a barátnőjétől és össze találkoztak szinte egymásnak ugrottak

Nagybácsi szájából a megöllek is elhangzott


Tudni kell hogy a bátyámnak eléggé szar humora van és a természete is eléggé vad. Nem gondolkodik stb

Mondtam a lányomnak hogy nem kellett volna törődnie vele hisz ismeri de erre csak annyit mondott hogy vele senki sem beszélhet úgy mintha a seggéből rángatták volna ki plusz nem tűri ha engem is bántanak (én nem vettem magamra azokat amiket a bátyám írt hiszen ismerem milyen de úgy látszii benne nagyobb nyomott hagyott).


Alap esetben rájuk hagynám de tekintve hogy egy háztartásban élünk félek mi lehet még ebből!

Ti mit tennétek?


2021. dec. 8. 09:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha elárulnád mit írt a nagybácsi, könnyebb lenne tanácsot adni. De valamiért azt érzem, a bátyád beleüti az orrát abba amihez semmi köze nincs.
2021. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt írta a lányomnak hogy haszontalan,nem ér semmit és soha nem lesz belőle semmi. Hogy rajtam és az anyánkon élősködik és kihasznál minket (lányom 19 és tanul még). Megemlítette ki finoman hogy eltakarodhatna a házból és örülne neki ha örökre a barátnőjénél maradna
2021. dec. 8. 09:43
 3/28 anonymousreview60 ***** válasza:
85%

1. Írd már le a részleteket! Ne nekünk kelljen találgatni!

2. A bátyád a kora ellenére és leírásod szerint is baromként viselkedik. A lányod a kora miatt sem biztos, hogy tudja, hogyan kellene ezeket finoman kezelni.

3. A lányodnak a barmokat nem finoman kell kezelni, hanem megvédeni magát velük szemben. Ha rendes anya vagy, nem kérdéses ki mellé állsz.

4. Kapcsolatmenzés egy barommal? Minek?

2021. dec. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha a lányod 19 évesen még tanul, akkor az nem jelenti azt hogy hasznontalan, és nem lesz belőle semmi. Bár nem írtad, hogy hol tanul és mit, ez lényeges lenne. Mert nem mindegy, hogy pl. egyetemen, főiskolán tanul nappalin, vagy a középiskolást sem bírta befejezni a sok hiányzás, bukás után.

Gondolom a bátyád az a típus, aki kib@aszná a gyereket 18 éves kora után, mint kismacskát anyagcserélni. Na, az ilyennek nem való gyerek. A bátyádnak van gyereke egyébként?

2021. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Új szakmát kezdett egy szakiskolában

Előtte viszont kereskedelmet és közgazdaságot tanult. Be is fejezte de nem érezte a magáénak így egyetem helyett úgy döntött másba vág bele

Én és az apja támogatjuk viszont a család nem fogadta jól


Van gyereke. Egy 18 éves fia van de ő az anyjával él. Vele is állandóan veszekedtek

Ha le is jött a gyerek hozzánk mindig anyu miatt azaz a mamájához

2021. dec. 8. 10:03
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Igaza van a lányodnak, ki kellene állnod mellette, a bátyád meg egy gyökér, senki nem köteles ezeket eltűrni, akkor sem, ha közeli rokon. Jó, hogy a lányod vissza mer vágni, de ezzel egy 19 éves fiatalt rohadt könnyen lehet ám önbizalomhiányba kergetni. A bátyádat kellene helyretenni.
2021. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Ez esetben nem mondanám a lányodat semmirekellőnek. Sok fiatal van aki nem tudja 14 évesen eldönteni, hogy mit akar csinálni egész életében, mert ugye akkor van a pályaválasztás középiskolában. Inkább az elején tanuljon ki valami mást, mintsem évtizedeket elvesztegetve egy általa utált szakma után.

Itt egyértelműen a nagybácsival van a gond. Beleszól abba amihez semmi köze, ráadásul az ő családja sem tökéletes.

2021. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

"én nem vettem magamra azokat amiket a bátyám írt hiszen ismerem milyen"


Ez a probléma. Igenis tudtára kell adni egy seggfejnek, ha seggfej módjára viselkedik. Egy pár évtizeddel elkéstetek vele.

2021. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként teljesen normális, hogy egy 19 éves tanul, én főiskolára jártam ennyi idősen.
2021. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
#8 ezt sosem értettem miért kell a tirpák rokonokra ráhagyni, hogy tirpákok csak mert a testvéred, engem a keresztapám évente egyszer hív fel akkor is azért mert valami baja van, és én oldjam meg minden szívfájdalom nélkül rábaszom a telefont, csak azért mert a rokonom nem kell türnöm, ahogy neked se (bár itt jegyezném meg, hogy nekem kicsit kamunak tűnik a kérdés de ne legyen igazam) szóval a lányod nagyon jól tette.
2021. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!