Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A BFF nem / unokatesóm teljese...

A BFF nem / unokatesóm teljesen megváltozott, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lany unokatestverem en is az vagyok es mar evek ota legjobb baratnom volt hosszu eveken át de utána nyar utan megvaltozott szeptembertol mar leszart nem is irt semmit . Kb egy honapig probalkoztam de majamnak volt csak rossz mrrt mindig sirtam es rosszul ereztem magam mert se neki de nekem nincs sok baratom . Es o volt az egyetlen igazi. Most is fogunk talalkozni es eloben kedves eloben mornaliss. Emo lett csakis feketét hord , levagatta a hajat , feketere festi a kormet befordult es ragja is a kormet amit eddig soha sem csinált . Nem beszel velem sem senkivel teljesen kizart es mar kicsit se erdeklem ot semennyire sem. Mar kezdek raunni hogy o nem is szeret vagy nrm tudom semmit se tenne csak begubozik. Meg a tiktok nevet se mondja el. Nem is bizik bennem addig meg mindent elmondtunk egymasnak. Nem tudom mi lett vele. Szerintetek? Mit tegyek ezzel?
2021. dec. 22. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Semmit. Hagyd békén!

Majd kinövi, mint minden normális ember és visszatér az "élők" sorába. Hozzád is.

2021. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet túl menőnek érzi magát mert ő emo. Nem akar átlagosakkal vegyülni.

Legalábbis volt egy emo osztálytársam, aki így gondolkodott..

Szerintem próbálj meg túllépni rajta.

2021. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem tudom bekenhagyni mivel talalkozok vele mev minden. Joban akrok vele lenni. Szerintetek miertnem foglalkozik snekivel?
2021. dec. 22. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg most olyan stílusú emberekkel foglalkozik, mint ő maga! Nem utál téged, csak most éppen olyan korszakát éli, hogy bezárkózik a kis világába és nem akar másokkal beszélgetni.

Ne aggódj! Nekem is volt ilyen korszakom!🙂 Nem tart sokáig! Légy türelemmel! Addig is beszélgess vele neten - vagy személyesen! Csak ne légy nagyon nyomulós! Csak nyugodtan!🙂

2021. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg személyesen miért viselkedik így veled?
2021. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
emók még tényleg vannak így, 2021-ben?
2021. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Vagy elhet csak simán kinőtt ebből a bff es dolgoból.
2021. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ezek már nem azok az emók, mint a mi időnkben.
2021. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Emós alapból is csak az lett akinek valami mentális deficitje van.

Csak kérdezz rá, hogy simán megunt téged, vagy cikinek tart.

2021. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos hogy nem szeret téged, vagy megunt. Ha úgy látod nincsenek barátai, begubózik, nem beszél senkivel stb akkor lehet hogy depresszióval küzd. A cseszegetés és nyomulás helyett lehet hogy másként kellene közeledned hozzá. Talán valami rossz dolog érte amiről senkivel nem tud, nem akar beszélni. Biztosítsd róla, hogy neked bárit elmondhat, te nem ítélkezel, és megtartod a titkát. Ne kérd számon hogy miért nem beszélt veled eddig, csak hozd a tudtára hogy hozzád bármikor fordulhat ha magányos, vagy segítségre szorul.
2021. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!