Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy a párom ennyire...

Normális, hogy a párom ennyire nem tartja a kapcsolatot a rokonaival?

Figyelt kérdés

A párom 25/f lassan két éve vagyunk együtt ès alig ismerek a rokonai közül néhányat. A szülei meg a testvérén kívül még csak 2 rokonával találkoztam. Az az érdekes, hogy a szülei se tartják szinte senkivel se a kapcsolatot úgy nagyon komolyan. Akikkel meg tartják azokkal is kb egy évben egyszer találkoznak. Az apja az öccsével màr vagy 5 éve nem találkozott.

Múltkor elmentünk az anyai nagybátyához, mert valamit oda adott neki a párom, és csak annyi volt, hogy a párom becsöngetett a nagybátya kijött, átadta a csomagot aztán mentünk is. Azt hittem hogy legalább behívnak.

Nekem ez azért furcsa, mert mi havonta egyszer biztos, hogy elmentünk az unokatestvéremékhez, sokszor még ott is aludtunk, a szüleim is nagyon jó viszont ápolnak a testvéreivel. A páromnak meg van nagyon sok unokatestvére meg másod unokatestvére is és még egyiket sem ismerem. Már mondtam, hogy jelenezzünk be hozzájuk és látogassuk meg őket, de a párom mindig kibújik ez alól.



2022. márc. 6. 16:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%
Nekik normális.
2022. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Az utolsó mondatodhoz szólnék: ne erőltesd, fogadd el. Ez náluk már így alakult ki, ha bele akarsz szólni, változtatni, mert szerinted az a jó, abból csak konfliktus lesz köztetek.
2022. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

Van akinek igy a normalis.


"Már mondtam, hogy jelenezzünk be hozzájuk és látogassuk meg őket, de a párom mindig kibújik ez alól."

Ezt nem igazan ertem, erre mi szukseg van?

2022. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi ha hozzám bejelentkeznek a unokatesóm meg a barátnője kb azt hinném kölcsön akarnak kérni. Van akivel kb 15 éve találkoztam utoljára.
2022. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
De még mennyire, hogy normális! Hogy jut eszedbe, hogy ismeretlen rokonokra akard magatokat rátukmálni? Minek menjen, ha életében 3 mondatnál többet nem beszélt vele?
2022. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is ez a helyzet. Még csak azt se mondanám, hogy különösebb oka lenne (1-2 embert leszámítva), egyszerűen így alakult. Én egyáltalán nem bánom.
2022. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is így van. Ez nem azt jelenti, hogy utálkozás van, csak egyszerűen nincs különösebb igényünk a kapcsolattartásra.

Mondjuk én is meglepődnék, ha az unokatesóim bármelyike bejelentkezne egyszer, konkrétan zavarna is a dolog.

2022. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért nem tudod elfogadni ezt a párod részéről. Attól H te /ti tartjátok a kapcsolatot a rokonokkal nem jelenti h törvényszerűen mindenki. Nekem is van olyan rokonom nem egy nem kettő akivel semilyen formában sem tartjuk.

Nem rád tartozik h ők miért nem tartják a kapcsolatot.

2022. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most elgondolkodtam. Ha "komoly" barátnőm lenne, erősen gondolkodnom kell, hogy a szüleimen, és öcsémen kívül kinek mutatnám még be a rokonságban, vagy ha úgy alakul majd a dolog, kit hívnék meg az esküvőre. Pár embernél több nem jut eszembe, de őket is meggondolnám.


Nem mindenki tartja a kapcsolatot a rokonaival. Nekem van több jó barátom is, akikre tényleg bármikor számíthatok, nekik előbb mutatnám be a páromat, mint a rokonságnak.

2022. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Normális, tud "egyedül" is élni, ennyi.

Örülj neki, többet van Veled!

2022. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!