Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerinted normális ez?

Szerinted normális ez?

Figyelt kérdés
Nagymamám testvérének van 3 gyereke..... mindegyiknek van már gyereke azaz mamám testvérének vannak unokái... a legidosebb Fiának a gyereket Márknak hívják, a középső Fiának gyereke is Márk meg a Legkisebb Fiának gyereke is Márk. Tehát a nagynénémnek mind a 3 fiú unokája Márk. Ez normális? Hogy egy családon belül ennyi egyforma név? A munka társamnak mev a kisebbik és a nagyobbik lánya is Ildikó...
2022. márc. 7. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Azt pedig nem is értem, hogy 1 szülőnek hogy lehet mindkét gyerekének ugyanaz a neve, még akkor sem, ha más az apjuk.
2022. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális!
2022. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem 3 testvérnek ugyanaz a neve, hanem a 3 unokatestvérnek. Azt pedig jogilag lehet, minden gond nélkül.
2022. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" A munka társamnak mev a kisebbik és a nagyobbik lánya is Ildikó..."


Erre irt az elso valaszolo sztem... az viszont szamomra is fura...

2022. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tiltja a törvény, hogy több azonos nevű ember legyen egy családban. Aztán ez van, akinek tetszik, van akinek nem. Régen gyakoribb volt ez a szokás, hogy valamelyik élő rokon nevét kapta egy gyerek, most már ritkább. Én sem vagyok híve.
2022. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2022. márc. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéreknél normális, de a testvéreknél nem.
2022. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!