Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rendben van az, hogy barátom...

Rendben van az, hogy barátom szülei, akik már rég elváltak, nagyon jóban vannak egymással?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fura. Mindkettőnek van új párja, sőt, új házassága.

És néha találkoznak 4esben. Sokat beszélnek egymással telefonon is.

Nem tudom, én úgy gondolom hogy nem szeretnék találkozgatni a volt férjemmel, nemhogy még a párjával is.

De lehet én gondolom rosszul.


2022. ápr. 17. 06:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Ez lenne a normális, ahogy ők csinálják. Ha csak minimálisan is intelligens az ember, megoldható. Főleg ha egy gyerek is összeköti őket. Meg lehet csinálni hogy nem mászol bele a másik párkapcsolati dogaiba, de gyűlölködő pi.csába sem mész át, hanem ember maradsz, és elengedsz valamit ami párkapcsolatként nem működik. Barátságként attól még szuperálhat.
2022. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
Inkább ez minthogy utálják egymást.
2022. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez egy tök jó dolog, bár mindenkinek ilyen jól menne
2022. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%

Igen ez így normális!

Sajnos én a volt feleségemmel a gyerekek ügyeiben sem tudod konszenzusra jutni. 3 év után is ott próbál keresztbe tenni ahol tud, pedig ő talált mást magának. Többször próbáltam vele megbeszélni, hogy legalább gyerekek dolgai miatt próbáljunk normális viszonyt fentartani. Sajnos arra jutottam jobb, ha minden kapcsolatot megszakitok vele. Titottam ahonnan csak tudtam. Felnőtt emberek vagyunk és mégis idáig kellett 20 év után jutni, hogy inkább nem beszélek vele. Így jobb mindenkinek.

2022. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
97%
*tudok
2022. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Én lelkileg nem tudom elképzelni. Ha szerettem valakit, rossz lenne nekem látni őt, főleg az új párját.

De én még biztosan másképp gondolom így 19 évesen.

2022. ápr. 17. 07:40
 7/49 anonim ***** válasza:
31%
A válás az egyik legrosszabb dolog az életben és ritkán sül el jól a dolog.
2022. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
98%
"Ha szerettem valakit, rossz lenne nekem látni őt, főleg az új párját" A hangsúly a múlt időn van. szeretted, de már nem, hisz szétmentetek. és nem is birtokoltad a másik embert, hogy zavarjon ha éli a saját életét. Legalábbis jó esetben.
2022. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%
Hogy is magyarázzam... Gyerekkoromban volt egy fura kis barátnőm, szomszédok voltunk. Az apukája nekünk akarta adni egy megunt játékát: erre a kislány inkább összetaposta. Ő már rég nem játszott vele, nem is érdekelte, de inkább tönkretette minthogy másé legyen akinek kellne. Nem elengedni az exeket, és utálkozni éppen ilyen gyermeteg hozzáállás. Ha valaki bántalmazó kapcsolatból szabadul, akkor megértem a haragját a másik felé. De ha csak kifullad, ellaposodik, vagy egyszerűen csak nem működik egy kapcsolat, akkor miért kéne bármiféle haragot érezni a másik felé? Vagy miért zavarna az új párja? Nem lehet mindenhez ragaszkodni, akkor is ha már nem kell.
2022. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 qkker1 ***** válasza:
96%
Micsoda skandallum, hogy nem kiabálnak kígyót-békát egymásra, hanem normálisan állnak a másikhoz!
2022. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!