Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Keresztapát vagy tesót tanunak?

Keresztapát vagy tesót tanunak?

Figyelt kérdés

Akik jó viszonyba vannak a keresztapjukkal ők azt választották tanunak?


Mennyire szokás ez még?


Tesómnak én voltam, mert ő sajnos nem ismeri a kereszttapját.

Nekem egyedüli rokonság kereszték. Mindig ők voltak csak a ballagásunkon, diplomaosztón stb.

Más sajnos sose volt.

Hát ahogy nöttünk egyre ritkábban találkozrunk csak vagy évi 2x. De attól én amúgy szeretem keresztapukámat, nem akartam hogy szomorú legyen, hogy nem őt választom igy mondtam neki, hogy őt szeretném, de szívem szerint tesómnak orulnék, mert ot latnam legszivesebben viszont a képeken:(

Mert vele azert tenyleg tartom a kapcsolatot. Paromnak is a tesoja lesz a tanuja, mert az o keresztanyja azt mondta nem fog eljonni, mert nincs jól.


Így hát most olyan vegyes erzesek kavarognak bennem. :((((


Vissza mar biztosan nem mondom keresztapát. Tesom olyan, h o biztos nem sertodik meg mert beszeltunk errol mondta is, hogy szte keresztapa lehet szomoru volna, de ő tuti nem, ugyhogy valasszam őt nyugodtan.



2022. ápr. 19. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Ha jól értem, már döntöttél, és a tesód sem csinál ebből problémát.

2022. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne problémázz rajta.

A legjobb barátnőm engem kért meg, a testvérei elfogadták.

A nővérem felkért, majd egy véletlen elszólása miatt visszakérdeztem, és így derült ki, hogy időközben mást találtak ki a párjával. Nem az bosszantott, hogy lecserélt, hanem hogy ha nem kérdezek rá, az esküvőn derül ki.

2022. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha lesz templomi meg polgári is, azzal is tudsz variálni, polgárin a hivataloson az lesz, akit jobban szeretnél (gondolom, a tesód); templomin meg lehet a keresztapád a tanúd.

Kecske is, káposzta is.

2022. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a döntés akkor már tárgytalan nem?
2022. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
A keresztapádat válaszd, a tesóddal még ezer közös élmény lehet, meg esküvői fotó is, amin ott van, a keresztapádat meg egyrészt ritkábban látod, másrész biztos, ha netán idős már, ki tudja meddig él, meg kell becsülni minden együtt töltött pillanatot.
2022. ápr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Akit te szeretnél. Butaság mindenáron a tesós verziót erőltetni, esküvőmön nekem sem ők lesznek a tanúim, pedig rosszban sem vagyunk. Ha tesód sem sértődik meg, akkor mi a probléma? Ennyire ne nyomasszon már a társadalmi sztereotípia...
2022. ápr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!