Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A hülye unokatestvérem azt...

A hülye unokatestvérem azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé, hogyan tudassam hogy ez nincs így?

Figyelt kérdés
Ő is lány és én is. Még soha nem volt barátom, neki már volt több is és egyszer elmondta hogy ő szereti a lányokat is, én nem tudom hogy vonzódok-e hozzájuk de úgy érzem hogy nem de neki azt mondtam hogy lehetséges. Mi tényleg nagyon jó barátok vagyunk kiskorunk óta de amióta bevallotta úgy vettem észre hogy picit távolságtartóbb, pl. múltkor sírt valami miatt, én megöleltem de elhúzta magát, meg tett rá utalásokat hogy azt hiszi én szerelmes vagyok belé de tényleg nem, szeretem őt mint egy barátot de nem tudnék szerelmes lenni belé, mivelhogy uncsim és ráadásul lány, de engem zavar hogy azt hiszi, mit lehet tenni ilyenkor?

2022. máj. 15. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem fantáziálni ilyen erőltetett, kamu hülyesegeken.

Vannak jó könyvek. Inkább olvass, művelődj.

2022. máj. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Ez a kérdező belém is szerelmes lett.
2022. máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha nem troll vagy, akkor várj ki, mert lehet, hogy csak félreértettél valamit.
2022. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Magából indul ki, azert vádol teged! Ehes disznó makkal álmodik

Nincs mit tegyel

2022. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szóval te azt hiszed hogy ő azt hiszi hogy te azt hiszed hogy...
2022. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Nos, ha mar ilyen konnyen dobalozol a biszex jelzovel, akkor ne csodalkozz. Szerintem szimolan buta vagy..azt hitted, hogy ha ot utanzod, akkor majd menobb leszel a szeneben.

Te vagy a tipikus pelda a "divatbuz *"-ra.

2022. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
beszélj neki valami csávóról hogy mennyire bejön neked. És nézd meg hogy reagál.
2022. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Tisztázd vele kerek perec, hogy nagyon benézte mert nem vagy szerelmes belé, és csak miatta mondtad,azt hogy talán a lányok is érdekelnek, hogy ne érezze magát kellemetlenül, hogy ő bi, de téged valójában nagyon nem érdekelnek a lányok és hetero vagy. Elhúzódhat az öleléstől, de mint unokatestvér ölelted meg csak.


Ezt minél előbb tisztázd, hogy megkíméld magad kellemetlen helyzetektől, de legalábbis unokatestvéredet, mert szerintem ez nagyon szánalmas, mikor valaki azt hiszi pedig dehogy, aztán meg jön az óriási ciki koppanás neki, az unokatestvérednek, mikor szembesül vele mekkorát tévedett.

2022. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
En ritkítanam vele a találkozást pszichezzen mast az a nulla!
2022. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell egyenesen mondani neki h mi a helyzet.
2022. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!