Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem akarja a férjem,...

Miért nem akarja a férjem, hogy találkozzak a szüleimmel?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy éve vagyunk házasok és van egy fél éves kisfiunk. Három éve vagyunk együtt. A házasság előtt én a szüleimmel laktam, csak a lagzi után költöztem hozzájuk (férjem, anyós, após). Tudni kell azt a férjemről, hogy eléggé kemény fejű tud lenni, de idáig szerencsére jól együtt tudtunk működni és nem voltak komolyabb vitáink sem.

A pici megszületése után viszont teljesen el akar tiltani a szüleimtől. Azt sem akarja, hogy elmenjünk hozzájuk és ők se jöjjenek ide . Maximum akkor ha valami ünnep van, esetleg születésnap.

Már számtalanszor próbáltam ezt vele szépen, csúnyábban is átbeszélni de semmi eredmény. Besértődik és nem szólunk egymáshoz napokig. Még annyit tudni kell, hogy semmin nem vesztek össze. Ha kérdezem is tőle, hogy mi baja velük nem tud rá normális magyarázatot adni.

Akinek volt/ van hasonló jellegű problémája mit tanácsol, hogyan lehetne ezt megoldani?

Természetesen én nem akarok elzárkózni a szüleimtől és a férjem akarata szerint működni de ez az állandó vitatkozás is már nagyon idegesítő.

Előre is köszönöm a válaszokat, javaslatokat.



2022. jún. 12. 05:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/179 anonim ***** válasza:
98%
El kell válni. A férjed korlátozó típus. Most még csak a szuleidtol tilt el, később minden mástól is.
2022. jún. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/179 A kérdező kommentje:
Ettől félek sajnos én is, de nagyon szeretném ha valamilyen módon ezt mégis meglehetne oldani.
2022. jún. 12. 05:30
 3/179 anonim ***** válasza:
93%
Te meg tiltsd kb az övéitől, meglátni hogy reagál.
2022. jún. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/179 anonim ***** válasza:
94%

3!


Aztán hogy? Náluk élnek

2022. jún. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/179 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom mivel egy házban lakunk velük.
2022. jún. 12. 05:33
 6/179 anonim ***** válasza:
96%
Nekem már az fura, hogy az esküvőig nem is éltetek együtt... Ennek mi az oka? Ha hamarabb összeköltöztök, ez már akkor kibukott volna
2022. jún. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/179 A kérdező kommentje:
Az az oka, hogy a munkahelyem ott volt ahol laktam is. Előtte pedig fősulira jártam. Viszont még mielőtt nem volt meg a baba nem volt baja, hogy hazajárok anyuékhoz.
2022. jún. 12. 05:49
 8/179 anonim ***** válasza:
96%

Urad van, nem férjed.

Ha nem esel teherbe, még mindig nem lennétek házasok és külön élnétek.

2022. jún. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/179 A kérdező kommentje:
Ezt így utólag nem tudom megmondani, de már terveztük az együtt élést.
2022. jún. 12. 05:59
 10/179 anonim ***** válasza:
93%
Feltetted már neki is ezt a kerdest?
2022. jún. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!