Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyósomék szerint mi visszük...

Anyósomék szerint mi visszük túlzásba, más,hogy oldotta ezt meg? Harag nélkül?

Figyelt kérdés

A sógorom gyerekei folyton tönkre tesznek nálunk mindent. A sógornőm meg végtelenül higgadtan nézi, max annyi, hogy oda szól, hogy nem szabad a kis kölyök vissza kiabál hiszti kísérettel, hogy de! és ennyi, folytatja.

Szét törik a gyerekeim játékait, cibálják a konyhabútor ajtaját,a mosogató gép gombjait nyomkodják, az edényeket kipakolják a nappaliba, a kép kereteket eltörik, az albumot szét cibálták az anyjuk meg csak kiveszi kezükből az össze gyűrött fotót és a földre dobja. Megmondtuk, hogy a nappaliban nem ehetnek a gyerekek erre fel a kis kölyök kiverte a hisztit, hogy ő ott akar pudingot enni,mire az anyja azt mondta mosolyogva " nem fogsz bírni vele" mondtam, hogy biztos nem ha az enyémeknek nem szabad a saját házukban nekik sem. Erre fel a kis gyerek csak megette a pudingot a nappaliban és a vadi új kanapéba bele is törölte.

Akkor mondtam, higy most haza kell mennieük, majd akkor jőjjenek ha megvannak nevelve a gyerekeik.

Anyósom hív,hogy kidobtam a menyét meg az unokáit,csak mert szépen játszottak (tudja milyenek nála is ezt művelik) Nem tudom elfogaadni,hogy játszanak a gyerekek mert az enyémekkel milyen szigorúak vagyunk, nem hagyjuk, hogy gyerek koruk legyen. A gyerekeim nagyon jól el vannak, érdekes a tesóm gyerekeivel nincs ilyen baj, a tesóm azonnal szól és a gyerek ha nem is egyből de szót fogad. Ugyan így az enyémek is, nem állítom, hogy hibátlanok és nem tesznek "huncutságot" de azt igen, hogy tudnak viselkedni és nem verik szet a házat.


Most mindenkinek úgy adják elő,hogy én vagyok a szívtelen mert "kidobtam a kis árvákat"

Hagynom kellene, hogy amiér megdolgoztunk más gyereke szet szedje, az én gyerekeim pedig azt nézzék, hogy más megteheti az otthonunkban amit ők nem?



2022. júl. 18. 17:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
A férjed hol van a történetben? Tegye helyre a családját.
2022. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Nagy ló#aszt a seggükbe! Ha én így viselkedtem volna, apám olyat ad, hogy fal adja a másikat, pedig nem olyan típus, aki veréssel nevel. Az én házamba sem lenne bejárásuk a kölyköknek (majd gyerekek akkor lesznek az én szememben, ha nem állatok módjára viselkednek), ha a szüleik elkezdik nevelni és normálisan viselkednek. Az anyós meg fogja be. Ha te kinyitnád a szádat, rosszabbul járna a rokonság, ha te elcsicserged, miket művelnek a "kis árvák".
2022. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣🤣 Én vagyok a férj, elnezést nem írtam.

A feleségem nagyon csöndes,konfliktus kerülő, pont ez a gond. Ő nem mert szólni én már rég megléptem volna ezt a lépést.. Engem nem érdekelne a rokonsága, de neki nyílván fontos, azért szeretném a jó viszonyt, de így nem engedhetem, hogy jőjjenek mert tényleg mindent tönkre tesznek....

Jöhet itt a komment,hogy erőszakos vagyok, meg elszakítom a családjától a feleségem, de nem így van....

Próbálok élhető megoldást találni a problémára,de eddig nincs ötletem

2022. júl. 18. 17:45
 4/44 Metionin ***** válasza:
100%
Így jártak, legalább nincs velük gond. Anyós fogadja őket és veresse szét a házát nyugodtan, ha őt ez nem zavarja.
2022. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

Igazad van. De a feleségednek kellene rendezni a csaladját akkor, nem szép dolog, hogy ezt rad terheli es te vagy a rossz zsaru.

Nem vagy erőszakis, így en sem engedném őket.

2022. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
25%
Menjetek ti hozzájuk, egy gonddal kevesebb
2022. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
A feleségem meg nem mer az anyja elé állni, mindig az van, ha az anyja neki áll (vagy dzóban alázza) csak csöndben hallgat,de ilyen a báttyja is ezért sz..ik a fejére a felesége
2022. júl. 18. 17:48
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Még így is neked van igazad. A te házad, a te szabályaid. Illetve ti házatok, ti szabályaitok, de mint írod, a feleséged kerüli a konfliktust, szóval neked kell lépned, főleg ha neki sem tetszik, csak nem mer szólni.
2022. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
99%

Sajnos nálunk is ez a helyzet.

Nagyon jól tetted! Én is megembereltem magam, és ha az anyja nem szól rá, én rá szólok. A vadonatúj, drága pénzért vett dolgokat nem fogom hagyni tönkretenni, ha az enyém vigyáz rá.

És hogy haragszanak-e? Ha igen, majd megbékülnek. Nem igazán érdekelt.

A saját házadban te vagy az, aki a szabályokat hozza.

Én sem megyek oda hozzájuk és teszem tönkre a dolgaikat. Meg kell érteniük és kész.

2022. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Mégis csak a feleségem családja, meghát ugye én nem a gyereket hibáztatom hanem a szüleit.


Valami megoldást biztosan találunk. Talán észbe kapnak a mostani után

2022. júl. 18. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!