Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is úgy viselkedem...

Szerintetek is úgy viselkedem az anyósoméknál mint valami "elkényeztetett királykisasszony"?

Figyelt kérdés

Én eddig szerettem, hozzájuk járni, mert látszólag mindig nagyon szívesen láttak minket. Az anyósom istenien főz, olyan kajákat szokott csinálni, hogy leesik az állam. Mindig szoktunk közös családi programokat csinálni, és általában engem kérdeznek, hogy hova szeretnék menni. Mindig mondják, hogy bármi van szóljak. Szóval én így is szoktam tenni. Nem vagyok túlzottan beszédes, ezért nem dumálok bele mindenbe, de mondjuk azért szólni szoktam, hogy ha 30 fokra van tekerve a fűtés és már rosszul vagyok, vagy ha mondjuk Éjjel nappal Bp. megy a tévébe, hogy felőlem nézzék, de akkor én távozok a szobából, esetleg akkor is ha túl hangos a kocsiba a zene, vagy ha mindketten mellettem cigiznek és rám fújják a füstöt, mert én nem dohányzom és nagyon idegesít.

Aztán tegnap az egész családi veszekedés abból indult, hogy a párommal ugrattuk egymást, hogy milyen figyelmetlen vagyok hulla fáradtan, a drága mama meg kihallgatta. Nem tudta, hogy mi csak hülyülünk és elkezdett veszekedni velem, hogy miért nem figyelek az ő kis fiacskájára és egyébként is teljesen elvagyok itt kényeztetve, úgy ugrálnak, ahogy én fütyülök, úgy viselkedem itt, mint valami elkényeztetett királykisasszony, úgyhogy a minimum az, hogy viselkedjek normálisan. (Egyébként a belemet kidolgozom, nem csoda, hogy néha elfáradok és már csak mikrós pizza az ebéd). És én amúgy sem kértem soha, hogy ugráljanak körbe. Szerintetek igaza van?

25N


2016. nov. 20. 08:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
lehet, hogy nem kérted, de bizony szemérmetlenül (és bunkón) kihasználod, hogy azt mondták, szólj. Ne haragudj, milyen jogon akarod megmondani, mit nézzenek pl a tévében? Nem tetszik? Menj ki. De nem, előbb oda kell szórni, hogy vagy elkapcsolják, vagy távozol... hát menj, túl fogják élni.
2016. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

1es

pont azt írja h akkor kimegy a szobából - nagyon nem olvasol jól ha ez nem tűnt fel


am meg ha lenyugodott akkor ülj le vele ezt megbeszélni

h csak viccelődtetek a pároddal, máskor is szoktatok, és ezt nem kell komolyan venni mert az a célja h nevessetek és együtt mosolyogjatok,

és mond h hát ők kérték h ha van valami akkor szólj

sajnálod h félreértettéknek egymást

2016. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

hogy felőlem nézzék, de akkor én távozok a szobából


húzzon ki a francba zsarolás nélkül.

2016. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Igen, igaza van. Visszaéltél a figyelmességükkel, ennyi. Nem kellene elvárni hogy ők alkalmazkodjanak hozzád a saját otthonukban.
2016. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván annyiszor elmondták neki, hogy szóljon bátran, hogy komolyan vette és tényleg szólt. Ezért szerintetek ő a rossz? Jah de gondolom a ti szinteteken is élvezetes műsornak számít az a sz.r, ezért a nagy felháborodás. Meg a dohányosok fel nem fogják, hogy egy nem dohányzó számára milyen érzés belélegezni a füstöt.

Kérdező, nem veled van a baj, hanem velük a kis színjáték miatt, és valószínűleg alig várták az alkalmat egy jó kis veszekedésre.

2016. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
mellélőttél, előző, mert pl gőzöm nincs arról, mi ez a műsor. De az, hogy szólj, nem azt jelenti, hogy a házigazdát szabályozd.
2016. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Igaza van az anyósnak,azért a saját lakásomba hagy csináljam ami nekem jó,ha neked nem tettszik költözzetek el,ilyen egyszerű. Amúgy sem egészséges együtt élni anyóssal,folyton vita lesz,ez tuti! Az meg milyen már,hogy hallgatózik,könyörgöm,ha dugtok meg majd tartja a gyertyát,mondjuk a pasid is szép figura lehet,anyucival élni,mert a ő kicsi fiacskája, pfff, szép boldog család,gratulálok,sok boldogságot!
2016. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Nekem is soknak tűnik, amit csinálsz.
2016. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Andizsuzsi ***** válasza:
76%

Igaza volt. Miután nem tudta, hogy ugratjátok egymást, és a leírásod alapján a párod nem igyekezett tisztázni a helyzetet, jogosan akadt ki.

Én az édesanyámnak sem adok ultimátumot, hogy mit nézzen a tévében. Ha nála vagyok, akkor a sorozatai alatt fogok egy könyvet és olvasok.

2016. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát amit a fiacsája részéről te ugratásnak gondolsz... na az burkolt utalás, 100%-ra veheted, hogy a párod komolyan gondolja. Csak nem akar megbántani, és mivel egy balfék, anyuci megunta, szóval közölte veled a számodra is érthető módon.

És igen, elég királylány vagy. Az első 1-2 alkalommal még belefér, de ha rendszeresen megjelensz valahol és amúgy is családtagnak akarod magad érezni, akkor ne várd el, hogy vendégként kezeljenek és te legyél a figyelem középpontjában.

2016. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!