Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha megszakítom a kapcsolatot...

Ha megszakítom a kapcsolatot a családommal, akkor mit mondjak majd róluk a jövőbeli párjaimnak?

Figyelt kérdés
Mondjam azt hogy egyedüli gyerek vagyok? Aki normális családból jön az nehezen értené meg hogy miért nincs velük kapcsolatom. Kibékíthetetlen ellentétek, ellenségeskedés, irigysèg, kiturtak az örökségből is, nem járunk családi eseményekre, nem vagyunk kiváncsiak egymásra, nincs köztünk semmi már a családommal. Hogyan kezeljem ezt a jövőbeli párjaim előtt?

#család #Megszakítani
2022. júl. 19. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Az egész családot elrabolták az UFOK kutyástól, macskástól.
2022. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem a problémát. Én is megszakítottam a kapcsolatot a családommal, hasonló okok miatt. Simán elmondtam, higgadtan, objektíven, vádaskodás meg gyalázkodás nélkül: ezt meg ezt tették, ezért én ilyen és ilyen módon próbáltam rendezni a helyzetet, nem sikerült, ezért azóta nem tartom velük a kapcsolatot. Ő pedig megértette elfogadta.

A társad az, akiben legjobban megbízol, akivel a legközelebb álltok egymáshoz. Ha nem érti meg, vagy nem fogadja el, nem tudod ezt megbeszélni vele, akkor nem jó embert választottál...

2022. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

A férjem sem beszélt a családjával. Nem zavart, örültem, hogy nem kell velük foglalkozni.

N

2022. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A keserű igazság is jobb, mint a hazugság.
2022. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehetnél őszinte.

És kevésbé előítéletes. Miért kell feltételezni, hogy mindenki unempatikus, akinek normális a családja? Ez olyan gáz...

2022. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Megszakított a kapcsolatot velük és nem szeretnék erről beszélni. Ennyi.
2022. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
16%
Hazudj, az minden kapcsolat alapja.
2022. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a hazugság nem fér bele egy kapcsolatba. Ha a párom azt mondaná, hogy a családjával megszakította a kapcsolatot, nem faggatnám őt erről, ha bármit megakar velük kapcsolatban osztani, akkor majd megteszi. Viszont ha hazudna róluk, és évek múltán derülne ki, hogy végig hazudott... egyszerűen ne legyél kapcsolatban olyannal, akiben nem bízol annyira, hogy elmond az igazságot.
2022. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán mond el az igazat.
2022. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#3: Én és a párom is így vagyunk. Mindketten alkoholista, bántalmazó családból jöttünk, egyikünk sem tartja velük a kapcsolatot. Mi ennek csak örülünk, egy gonddal kevesebb. :)
2022. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!