Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt az a dolog ami miatt...

Mi volt az a dolog ami miatt végleg megszakítottátok valakiddel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Manipuláció, tiltás,verés
2021. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik családtag szapulása.
2021. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsarolás
2021. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlzott beleszólás a magánéletembe pedig még csak nem is családtagról van szó, mondjuk annak se nézném el.
2021. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Családon belüli szexuális zaklatás
2021. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Egy családi program után készültek fotók, amikről engem leszedett és úgy tette fel Facebookra hogy a párommal ketten voltak rajta. Mintha ők lennének egy pár... Sajnos ez csak egy hiba volt a sok közül...
2021. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem azzal telt be a pohár a családomnál, hogy állandóan neken kellett mindenkit pénzelni ha volt ha nem.


Kihasználtak anyagilag érzelmeg nem kicsit mindig azzal zsaroltak, hogy " de mégis az apád, anyád , testvéred"


Őket se érdekli mi van velem, nekem miért kellene?

2021. márc. 20. 19:22
 8/15 anonim válasza:
100%
Kérdező!Jogos a haragod!
2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos :(


Csak szar egyedül... Vágyok egy családra de nekem nem jutott

2021. márc. 20. 19:57
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

A család mindig család marad. A leggyakoribb ok a kapcsolat megszakítására pénzügyi jellegű.


Fel kell majd ismerned, hogy mindegy milyen anyagi kihasználás zajlik, nem érdemes megszakítani a kapcsolatot, mert másik családod nem lesz. Ezt én úgy csináltam, hogy újra felvettük a kapcsolatot, de nagyon határozottan elutasítok minden anyagi közelítést. Nem is ez a legnehezebb pontja a dolognak, hanem az, hogy van egy alapfelállás, amit nagyon nehéz megváltoztatni. Hogy érthető legyen: te vagy a fejőstehén, ha ezt meg akarod változtatni, akkor évekig le kell minden kísérletet pattintani és akkor talán megértik, hogy nem fogod őket pénzelni. Hajrá! A család fontos dolog.

2021. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!