Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi lehet erre a megoldás?...

Mi lehet erre a megoldás? Hogy lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az hogy az idősebb nagyszüleim csináltak maguknak facebookot amiben én segítettem nekik,hogy a távolabbi ismerősökkel rokonokkal is tudják tartani a kapcsolatot.

Akit kértek azokat bejelöltük nekik. Mindenki visszajelölte,kivéve a menye.

Amúgy semmi gond nincs vele,csak ő tanár és a gyerekei nagy diplomások így eléggé gőgösek,és viszonylag szeretik azokat lenézni akik nem doktori diplomások és nem milliomosok. Lényegében a menynek és az gyerekeinek mindenki be van jelölve ismerősnek a családból kivéve mi nem.

Bár mi semmi rosszat nem tettünk ellenük,sőt ott segítettünk ahol tudtunk de ugye az a bizonyos lenézés bennük van.

Állításuk szerint azért nem jelölik vissza a nagyszülőket, mert hogy én mint unoka állok az egész profil mögött,és velem beszélnének :DDD


Így most a nagyszüleim is rám pikkelnek hogy nem tudják tartani a kapcsolatot a fiával és unokáival... (Amúgy magasról xarnak az unokái és a menye rájuk,csak ők nem látják ezt, de ugye az egész családnak ők a szemük fénye a végzettségeik miatt).


Hogy lehetne ezt a helyzetet orvosolni,vagy bizonyítani hogy a facebook profil mögött nem én állok? (Gyerekes...)



2022. júl. 28. 12:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
messenger, google meet, skype, whatsup, stb. stb. - bőven van lehetőség videohívásra fb-on kívül is.
2022. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pár nap aztán leül a dolog kb.
2022. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb gondotok ne legyen, egyébként ha ekkora gyökerek, jobb is őket elfelejteni!
2022. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!