Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sneakerheadek van valami...

Nagylajos1999 kérdése:

Sneakerheadek van valami megoldás? Van egy PUMA Disc System Weapon OG sneakerem és hát ez a "damil" ez kijött/elszakadt* Hogyan tudnám ezt orvosolni? Van olyan üzlet ahol ilyesféle hibákat baleseteket kijavítják?

Figyelt kérdés
*nem tudom mert sétáltam és csak úgy elszakadt, nem tudom nem vettem észre csak mikor már leeset a lábamról.

2022. márc. 26. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
:O Nem tudom, hogy cserélhető-e, hogyha tényleg elszakadt...Anélkül nem tart? Nekem is van Blaze-em, de nem mindig "tekerem be".
2022. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tarja mert 3 soron végigmegy, úgy meg nagyon laza és leesik a lábamról
2022. márc. 26. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen, most megnéztem. Brutális ez a cipő. Lehetséges, hogy FB-csoportokban kellene utánakérdezni, hátha volt valakinek hasonló gondja. Nekem, akárhogy is erőltetem az agyam, nem volt, igaz, nem is hordom sokat őket. Én inkább a tekerős része panaszkodom.
2022. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Youtube.


Beírod: PUMA Disc System Weapon REPAIR


Ott van videó mindenről.

2022. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!