Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A fiú unokatestvérem szeretnék...

A fiú unokatestvérem szeretnék lenni. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta ő a példaképem, és ő szeretnék lenni. Teljesen értelmetlennek látom az életemet ahogy van, aki vagyok. Ha ő lennék akkor boldog lennék, így meg akarok halni. Ez beteges? Amúgy lány vagyok. Utálom ezt a testet, ezt az életetet amiben élek, minden velem kapcsolatosat utálok, kivéve azt hogy más szeretnék lenni. Nem szeretném folytatni ezt az életet már.

2022. aug. 11. 22:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Próbálj meg önmagad lenni, ha te úgy érzed hogy fiúként boldogabb vagy és jobban kiteljesedsz akkor öltözz úgy és viselkedj úgy :) egyébként ha fiúnak érzed magadat lehetséges, hogy transznemű vagy és ez az egész dolog hogy te a fiú unokatesód szeretnél lenni innen jött mert valójában te csak férfi testben érzed magad jól és ez teljesen rendben van nem vagy beteg, legyél önmagad és ne az unokatesód
2022. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet hogy maradi családod van ahol még mindig kuss a lány neve? És a fiúvá válás arról szól hogy gyűlölöd a szerepet amibe belekényszerítenek?
2022. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi tetszik unokatesód életében? A családja? A szociális élete? A személyisége? Vagy maga a tény, hogy fiú?

Gondolom kamasz vagy, ez az önmegvalósítás, önkeresés kora. Én kiskamaszként mindig kerestem valakit, akit másolhatok, legyen valós vagy fikcionális személy és rá akartam hasonlítani. Meg kell találni saját magunkban az értékeket, illetve az esetleges negatívumokat, amiken javítani lehet. Az önfejlesztés a legizgalmasabb dolog, kortól függetlenül. Néha egy kis másolás is belefér, amíg nem veszik el az eredeti jellem. Azt viszont meg kell tanulni, hogy sok dologról nem mi tehetünk az életünkben és azokon nem tudunk változtatni, pl. család, arc stb. Ezeket el kell fogadni az egészséges élethez.

2022. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Ettől még nem vagy beteg, de nem ártana ezt megmagyaráznod.

Nyilván sosem leszel az unokatestvéred, és ez így van jól, attól boldog nem lennél, ha ő lennél, sőt ő sem feltétlenül boldog. Te mindig önmagad leszel, és ha elégedetlen vagy, akkor változtathatsz rajta!

Mi az ami nem tetszik magadon, az életedben? Mitől olyan jó az unokatestvérednek lenni?

2022. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Te így látod hatos. Viszont a kérdező kifejezetten írta hogy gyűlöli a lány-testet amiben élnie kell, úgyhogy de, lehet köze a transzneműséghez a kérdésnek. Ugyanakkor a gyűlöli a lány létet még mindig sokszor a lányokat elnyomó, a fiúknak meg a seggét is kinyaló környezetről szól. Ki akarna önként és dalolva lenyomva élni csak mert nőnek született?
2022. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
79%

Régebben velem is pont ugyanez volt a helyzet, én is irigyeltem a fiú unokatesóm életét. Volt számítógépe, volt x-boxa, jól nézett ki, népszerű volt, stb...


Nekem nem lehetett számítógépem és x-boxom (vagy ps-em, a laptopomat is a keresztapumtól örököltem) mert idézem: "De te lány vagy."

Nem néztem ki jól, nem voltam népszerű. Nem is piszkáltak soha, voltak barátaim (most is vannak).


Ez kb akkor ért véget mikor megszületett a húgom és a nővér szereppel rátaláltam önmagamra. Pár évre rá megkaptam a laptopom, bár x-boxom (vagy ps-em) még mindig nincs, mert hát én lány vagyok, de már nem is akarok. Ahogy telt az idő egyre formásabb arcom lett, és azt kell mondjam, egész jól nézek ki. Lehet, hogy egoistán hangzik, de igaz XD Népszerűnek se mondanám magam, de a fura okos animés szerepe sokkal jobban tetszik.


#1-nek igaza van és #2-nek is igaza lehet, nincs veled semmi baj, legyél önmagad! <3

2022. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
legyél inkább önmagad.
2022. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem az unokatestvéred akarsz lenni, hanem a kép, amit elképzelsz róla a fejedben, ami egy csalóka, idealizált kép. Megértelek annyiban, hogy én bizonyos hírességekkel voltam így (még csak nem is a pénz, vagy maga a hírnév miatt), az egyikkel nagyon durván azonosultam egy filmszerepe miatt, ami félelmetesen tükrözte az én helyzetemet. Realizálnod kell, hogy te nem egy konkrét személyt, hanem egy idealizált képet kergetsz, ez pedig minden esetben csaló!
2022. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%
Hány éves vagy?
2022. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Istenem, ne már. Attól, hogy egy zavarodott tinedzser masvalaki bőrébe akar bújni, nem lesz rögtön transznemű. Kezdjük is el a hormonterápiat, igaz? Mire várjunk??

Na, ezért veszélyes ez az egész.

Kérdező, nagyon hasonló voltam én is tinikoromban. Utáltam magam, azt ereztem, mindig minden rossz, amit csinálok, valahogy folyton szégyelltem magam. Állandóan másvalaki akartam lenni. Nekem a kisgyerekkoromban gyökerezik ez, apám viselkedésében, aki szerint mindig minden hülyeség, a gyerekzenéket kiröhögte, ha valasztottam játekot vagy ruhát, az ronda, stb... 30 éves voltam, mire végre kijöttem az önutálatból, mivel rájöttem, hogy nincs alapja, de addigra túl voltam egy borzalmasan sikerült házasságon. Pszichológushoz nem tudsz eljárni, aki segíthet rajönni, mi az oka annak, hogy nem akarsz önmagad lenni?

2022. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!